Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki-Zay Péter nem tud...

Márki-Zay Péter nem tud leállni az Orbán elleni hergeléssel a háború felhasználásával, nem gyomorforgató már ez?

Figyelt kérdés
1-2 poszt jólvan oké, de konkrétan óránként teszi ki a durvábbnál durvább vádakat MZP
2022. márc. 5. 15:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
22%

"Márki-Zay mond olyanokat, melyeket a mondatból kiragadva szajkóz az orbáni propoaganda, "


Fejezzétek már be ezt a kiragadós baromságot. Teljes mondatokat idéznek a kezdő nagybetűtől a pontig. Ezeket a mondatokat nem lehet másképp értelmezni, csak úgy ahogy kimondta.

2022. márc. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
7%
Utolsónak teljesen igaza van.Baloldali vagyok de MZP vállalhatatlan ..
2022. márc. 5. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%

Sok ismerőstől hallottam mostanában, hogy bár rühellik a fideszt, de mégis a fideszre fognak szavazni (családilag is, felnőtt gyerekeik is), mert "ez a MZP amit művel..."


Lehet, a fidesz fizetett embere, így javítja a fidesz esélyeit.

2022. márc. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Egyetértek 13-mal.

Aki rühelli a fideszt, az szavazzon az ellenzékre.

Lehet, hogy mondott Márki-Zay meredek dolgokat, de a kormányzás a 6 párt közös dolga lesz - ennek előnyeivel és hátrányaival.

És ami biztos: nem azzal fog foglalkozni, hogy bebetonozza a hatalmát, szóval ha nem jól muzsikál, akkor 4 év múlva le lehet váltani. Ez Orbánra nem igaz!

2022. márc. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Orbánék is voltak lánglelkűek még 1998-ban.

MZP-ből is lehet még ugyanaz, ami Vityából.

2022. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

15: nem, nem lehet.

Orbán már 2002-ben is egyeduralkodó volt a pártján belül. MZP-nek nincs pártja.

2022. márc. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem a fidesz a gyomorforgató.
2022. márc. 10. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
17: akkor gyere, tegyél te is valamit a változásért. segíts a helyi jelöltnek, vagy nyomtass nyomtasstesit, dobd be a szomszédok postaládájába, vagy gyere el az ellenzéki megemlékezésre 15-én
2022. márc. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!