Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Összefogás szavazói reflexb...

Az Összefogás szavazói reflexből fújolnak arra, ami Fidesz, és reflexből bólogatnak arra, ami Összefogás? (Kép + magyarázat a leírásban)

Figyelt kérdés

Adott egy kérdés: 1 GB ingyenes mobilinternet hasznos-e, vagy csak értelmetlen szavazatvásárlás?

Ha a Fidesszel kerül összefüggésbe a kérdés, akkor a többség szerint csak értelmetlen szavazatvásárlás.

Ha az Összefogással kerül összefüggésbe a kérdés, akkor hasznos és jó.

[link]


Annak függvényében válik értelmessé, vagy szavazatvásárlássá, hogy ki adja... Érdekes, nem? 🤔



2022. márc. 6. 19:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
45%
Én mindent ellenzek, ami a kormányhoz köthető, és erre buzdítom homfitársaimat is!
2022. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
25%
Megint nem sikerült az összefosás nevét helyesen leírni?
2022. márc. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
38%
Olyan fellengzős ez az "összefogás" név, és mennyire nem fedi a valóságot. Jobb lenne a "Kényszerből egy listán indulás" vagy a "Reméljük, hogy így talán nyerhetünk" név.
2022. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
81%
Nem, van ami tetszik a Fidesz oldalán is, az ellenzéknél pedig nem. Viszont ilyenekből van kevesebb, ezért szavazok az ellenzékre. Túlságosan elfogult emberek meg mindkét oldalon vannak.
2022. márc. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
28%
Mert a fideszt betegek vezetik, bármi ami kipattan a fejükből egy marhaság.
2022. márc. 6. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

#4

Ahogy elnézem ellenzéki oldalon igencsak sok a túlságosan elfogult ember.

Persze ez nem zárja ki, hogy Fidesz oldalon ne lenne, csak addig úgy volt, hogy a fideszesekre jellemző, hogy vakon követik a vezért.


#5

Ez elég szektás hozzáállás. Pont a rólad hasonlókról szólt a kérdésem. :)

2022. márc. 6. 19:59
 7/27 anonim ***** válasza:
22%
Rendben, akkor reflexből fújozom, ha így tetszik. Be tudta bizonyítani rendesen, hogy miért utáljam. :)
2022. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

#7

Jó látni, hogy beismered. :)

Megkérdezhetem, hogy miviel bizonyították, hogy ilyen zsigeri szinten utálod őket?

2022. márc. 6. 20:49
 9/27 anonim ***** válasza:
74%
Bár nem vagyok ellenzéki, de amikor megnéztem a kérdező által linkelt képet, hát felröhögtem :D Szerintem ez alapján tökéletesen érthető, hogy valaki miért nem akar az ellenzékre szavazni.
2022. márc. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
0%

Mindkét szekta többsége elsősorban azt nézi, ki mondja, nem azt, hogy mit.


Múltkor munka közben felnyihogtam, amikor elolvastam azt az izzadságszagú kormánypárti irományt, hogy az ellenzék miniszterelnök-jelöltje négerezett, a sok birka meg elkezdett hörögni, hogy micsoda rasszista ember ez az MZP.

2022. márc. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!