Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Melegek, ti hogyan élitek meg...

Melegek, ti hogyan élitek meg a mindennapokat a hazai politikai közegben?

Figyelt kérdés
Mik a személyes tapasztaltaitok, megélésetek? Van tényleges hatása a kormány LMBTXYZ ellen hergelő politikájának? A normális melegek szempontja érdekelne elsősorban, nem LMBTXYZ tagok beszámolói, mert onnan úgyis picsogás jön. Hétköznapi melegek, akikről nem mondaná meg az ember, hogy azok, mert nincs teli a faluk a nemi irányultságukkal és nem ezt tölti ki a mindennapjaikat. Ti jól érzitek magatokat az országban? Tudtok boldogulni, vagy éreztek némi hátrányos megkülönböztetést mondjuk munkahelyen?

2022. márc. 7. 22:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Biszexuális véleménye is jöhet?
2022. márc. 7. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%

"Tudtok boldogulni, vagy éreztek némi hátrányos megkülönböztetést mondjuk munkahelyen?"


Nos, a boldogulásom nem azon múlik, hogy meleg vagyok, hanem azon, hogy szakmunkás minimálbért kapok tanárként, amiből az albérlet is alig jön ki, így muszáj még másodállást is vállalnom, hogy enni tudjak. Nem érzem azt, hogy előbbre tudnék lépni az életben, minden támogatást csak a gyerekesek kapnak.

A munkahelyen nem téma ez, de nyilván rosszul esik, hogy míg a többi kollégám nyugodtan mesélhet a családjáról, gyerekeiről, addig nekem titkolóznom kell. De mivel egyházi gimiben tanítok, így ha eljutna az igazgatóhoz, tuti repülnék, meleg diákot is csaptak már ki többet, csk azért, mert melegek voltak.

2022. márc. 7. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
#2 Szemét álszent mocskok. Hálát adok anyámnak, hogy nem egyházi suliba iratott.
2022. márc. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
73%
A kérdésre válaszolva, amikor fenn vagyok az interneten akkor eléggé elszomorító tud lenni, de nem fogom hagyni, hogy ezek a rosszindulatú sötét prolik elvegyék az életkedvemet. A való életben amúgy is gyáva a magyarok többsége. Nem kell megijedni a kommentgengszterektől. Igazából nem is magamat sajnálom, hanem azokat a meleg tiniket, akik most retteghetnek az iskolában nehogy kiderüljön, mert ez a fos ömlik rájuk mindenhonnan, hogy ők pedofilok, meg mit tudom én. Valószínűleg sokan az osztálytársaiktól is ezt a baromságot hallgatják. Rosszabb esetben megállás nélkül szekálják meg verik is őket (mint engem anno, bár engem egy idő után nem basztattak, mert visszaütöttem.) És nagyon sokszor nincs kihez fordulniuk. Most már a tanár se nyugtathassa meg ugye, mert az "népszerűsítés" lenne. Aki ennek örül az egy rongy ember, nem érdekel, hogy ezzel sértem-e a piciny lelkét, vagy sem.
2022. márc. 8. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%

#Kérdező (tegnap 22:23)

Idős homoszexuálisként, aki nagycsaládban nevelkedett gyermekként állíthatom, hogy bár megpróbál a mai kormány (többek között a szélsőjobboldaltól való félelme miatt) a homoszexuálisok, biszexuálisok, transzneműek ellen hergelni, azért a többség (legalábbis tapasztalataim szerint) nem oly mértékben vevő rá, mint ezt a Kormány, ill. Toroczkaiék elvárnák. Bár vannak szélsőséges példák ennek ellenkezőjére is.


#2 (tegnap 23:10)

Csak tudod ebben az a gusztustalan, hogy a pedofil (vagyis, akik érett idősebb férfiként 12 éves vagy annál fiatalabb kislányokkal - esetenként kisfiúkkal - létesítenek intim, szexuális kapcsolatot) hittan és erkölcstan tanárokkal valamint papokkal többnyire semmi nem történik, mert az Egyház kinyalja a s...üket, ami elgondolkoztató. E közben egy homoszexuális, biszexuális vagy transznemű diáktól meg megvonják a tanulás lehetőségét.


#3 (ma 2:33)

Csak azt kívánom, hogy valamelyik testvéred vagy majd egykoron a gyermeked jelentse be, hogy ő bizony LMBT ember. (Bár előre sajnálom őt)


#4 (ma 2:38)

Sajnos én, mint idős (70+ éves) homoszexuális nagyon sok mindenen átmentem már. Másfelől viszont rokonaimon (pl. húgomon) keresztül belelátok abba is, hogy mekkora bajok keletkeznek a homofób törvények miatt az iskolákba. Arról nem is beszélve, hogy szexuális nevelés már ezelőtt 50 éve is volt, ill. ma is van az iskolákba. Bár tudom, hogy ezt mindenki megpróbálja tagadni. Ez a szexuális nevelés pedig éppen a heteroszexuális normatívát neveli vagy nevelné bele a gyerekekbe. Csakhogy a homoszexualitásnak genetikai alapja van. Ez mára bizonyított tény. Amennyiben ez a genetikai alap nincs meg, akkor homoszexuálissá senki sem nevelhető.

2022. márc. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
5, olyat nem fog bejelenteni, hogy "LMBT ember" mivel ez egy politikai mozgalom, max olyat, hogy meleg. Akkor pedig át fogom ölelni és azt mondom neki, hogy ettől én még ugyanúgy szeretem.
2022. márc. 8. 09:45
 7/15 steven95 ***** válasza:
93%
A válaszolók szépen válaszoltak. De értetlenkedem hogy senki sem szólalt fel a kérdéshez linkelt szöveg ellen, ami teli van tűzdelve gúnnyal és és degradációval. Már azt hittem, hogy egy igazán jó kérdés... aztán végig olvastam. Így csak ideböffentettem egyet. Egészségedre.
2022. márc. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Valószínűleg nem érted a különbséget "LMBT ember" és meleg közt, ezért háborodsz fel a kérdésen. Akik normálisan válaszotak (nekik köszönöm), értelmesebbek nálad.
2022. márc. 8. 16:29
 9/15 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, úgy látom, neked az LMBTQ és a melegek elválasztása nagyon bekattant, de helytelenül. Az LMBTQ jelentése Leszbikus-Meleg-Biszexuális-Transznemű-Queer.


Innentől MINDEN meleg az LMBTQ része, így ez nem elválasztható. Amire te gondolsz, az bizonyos LMBTQ szervezetek, de az sem egy konkrét, hanem több, egymástól független, vagy nagyon lazán kapcsolódó csoport.


A kérdésedre válaszolva: én hetero, katolikus házasságban élő, biszexuális férfi vagyok. Borzasztóan rosszul élem meg a mai közéletet. Van egy lányom, és nem azért félek, nehogy leszbikus vagy biszex legyen, mert az engem zavarna, hanem mert félek, hogy bántja valami homofóbb féreg.

2022. márc. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

9: és ha holnaptól hozzájön a Z betű mint zoofil, mert valai kitalálják, akkor minden meleg stb. ember onnantól LMBTQZ ember?


Egyszerű hasonlatként, hogy megértsd: a kommunisták a proletárokat képviselik, tehát minden proletár kommunista. Érted, miért beszélsz butaságot?

2022. márc. 8. 18:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!