Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit gondolsz a tanárok listázá...

Mit gondolsz a tanárok listázásáról?

Figyelt kérdés
[link]

2022. márc. 9. 19:42
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim ***** válasza:
94%
Én aszexuális vagyok és tanár. Semmiben nem befolyásolja ez sem a tanításom, sem a diákokkal való viszonyom.
2022. márc. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
6%

Ha aszexuális lennél nem kardoskodnál a melegek mellett (hát nem mindegy lenne akkor?) ..


Te egy "besűlt" meleg vagy...

2022. márc. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
96%

Mit mentenék? :D Nem tűnt fel, hogy mellettük állok a vitában, mégis miért tagadnám le? Pláne egy anonim oldalon. :D Gondolkozz, ember, egy parányi logikát szeretnék látni megvillanni, hogy legalább vitázni lehessen veled, mert érvek még mindig nem hangzottak el a virtuális szádból.


41-es, biztos csak hazudsz, és suttyomban mérgezed a gyerkőcöket a hajlam(talanság)aiddal.

2022. márc. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
96%
A 41-es nem én voltam, akivel végig írogatsz, de mindegy.
2022. márc. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
2%
Mind melegek vagytok!
2022. márc. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
96%
És ja, delfin is vagyok, mert kiállok a védelmükben, meg dráma is, mert szeretem a filmdrámákat. Tök logikus. Sőt, varázsló is vagyok, mert szeretem a Harry Pottert. Megint olyan logikát tanusítottál, hogy elképesztő.
2022. márc. 9. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
89%
Egy trollal vitatkoztok. xD
2022. márc. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagyok benne biztos. Én is ismerek ilyen sötét embereket, és leginkább be akartam tekinteni az agya ötét rejtelmeibe, mert anonim bátrabban el merik mondani. :D
2022. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim ***** válasza:
23%
Nem kedvelem a melegeket és én se vagyok az. De azért az ilyen gyökerek se jobbak. Komolyan. Átesik a ló túloldalára. Szerintem kedves lmbtq nem kell felvonulgatni, meg semmi ilyen, hanem illeszkedjetek be. Én se ordítom ki az utcán meg írom ki táblára, hogy hogyan szeretem a szexet stb.. magánügy! Viszont az amít ez az ember levág itt, szintén nem normális! Minek elítélni bárkit? Ismétlem; magánügy! Ha nem rakja ki a kirakatba és reklámozza és zavarja mások életét, akkor nem kell elítélni/fujjolni stb. Emberi lény attól még! Na. Nem kell gyűlölködni, majd ha te leszel valamiben nem többségi "norma", akkor inkább felkötöd magad? Vicces gyerek vagy. Nekem addig nincs bajom a különböző szexuális kategóriákkal, amíg nem zavarják az életemet, meg smárolnak az utcán. És személy szerint én lesz@rnám azt is, de azért a pici gyerekek ne ezt lássák. Ahogy senki se rakja ki a magánéletét sehova
2022. márc. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
81%

49, szerintem ez az általános érv, amit mondtál, a melegek ellen, de ez jobbára a Pride felvonulásokról idegződik be, egyikük sem csinál semmi ilet egész évben. Ezek az emberek nem extravagáns módon élnek, a férfiak nem tangában tündökölnek.


Ez tök ugyanaz, mint amikor a parasztok vasvillát ragadnak és fellázadnak. Ennyi erővel mondhatnánk, hogy mindegyik egy hülye agresszív állat, holott egész évben békésen gazdálkodnak. Egyszerűen csak változást akarnak elérni, ahho meg szélsőséges lépések kellenek. Nem fognának vasvillákat, ha nem lennének elnyomva.


A melegek sem tüntetnének, ha nem lennének elnyomva, nem lennének gúnyolva, örökbefogadhatnának mondjuk, vagy legalább összeházasodhatnának, mint minden normális, előrehaladott kultúrában.

2022. márc. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!