Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok, hozzá, hogy...

Mit szóltok, hozzá, hogy Trump elítéli a fidesz listázását?

Figyelt kérdés
[link]
2018. ápr. 13. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Én meg az amcsikat ítélem el
2018. ápr. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
Trump a magyarországi nagykövet?😂
2018. ápr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
51%

Tegnap olvastam az igazmondó, független hírszolgáltató Origon hogy a 444 szemléyesen Soros blogja.


Szóval úgy Soros feltolja az olvasószemüvegét, kezébe veszi a chipses zacskót, és ilyen hazugságokat pötyög be a laptopján, miközben tudjuk hogy az egész világ a sikereinkre irigykedeik...

2018. ápr. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
41%
Majd adunk atomot nekik ha sokat jár a pofájuk!
2018. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Azt szólom hozzá, hogy teljesen igazuk van.
2018. ápr. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
70%
Trumpnak amúgy országunk csak egy kis kullancs. Sőt, még az se csak egy kis muslincalégy, mert az még ártalmatlanabb. De Európa számára sokkal inkább szégyen, ami itt folyik. Külföldön már szégyellem elmondani, hogy magyar vagyok.
2018. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%

Van egy olyan aranyköpés hogy ha a kocsmában hárman négyen mondják hogy részeg vagy akkor haza kell menni.


Na most orbánnak már elég sokan mondják hogy haza kell menni. Ideje volna beszálni neki egy olyan űrrakétába amelyik kilövés után soha nemtér vissza a földre.

2018. ápr. 13. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6%
Azt szólom hozzá, hogy hazudsz, a cikkben egy szó nem szerepel Trumptól. A budapesti követség amúgy köztudottan balos irányultságú. Amúgy persze az amerikaiak a CEU-ban elsősorban amerikai intézményt látnak, így alapértelmezésben kiállnak mellette. Sebaj. Nekik joguk van kiállni egy emerikai egyetem mellett, nekünk jogunk van listázni, és gyanús szemmel figyelni a Soros-hálózatot.
2018. ápr. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
12%
Trump azt se tudja,hogy létezünk
2018. ápr. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%

Èljen Viktor!

Kenyèren ès vizen!👍😉

2018. ápr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!