Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha nem a Fideszre szavaztok,...

Ha nem a Fideszre szavaztok, kit szeretnétek nyertesnek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 21:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
32%

Nem ártana jobban tájékozódnod a témában, nem lépnének ki sem az eu-ból, sem a nato-ból, amíg a mi érdekeink nem indokolják. Amíg nem néztem jobban utána, én is csak ennyit hallottam, hogy nácizzák őket. Szép eredmény ez a Boldog, Simonka ügy, de nagyságrendileg más kategória a Völner-végrehajtói ügy.

Akkor pláne jelent valamit, ha ezt Schiffer is elismerte.

De nem győzködlek én tovább, ha lesznek is újabb felvetéseid, tőlem arra szavazol, akire akarsz.

2022. márc. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
24%
A mi hazánk a fidesz far right-os szatelit pártja. A létezésének egyetlen célja, hogy begyűjtse a még orbánéknál is szélsőségesebb alufólia sisakos szintű futóbolondokat. Látszólag ellenzékinek próbálják magukat mutatni, viszont a parlamentben valahogy mindig sikerül nekik a fidesszel együtt leszavazni a valódi ellenzék ellen. Az sem véletlen, hogy lényegében folyamatosan körbe vannak szopva a közmédiában is.
2022. márc. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
17%

#22 Márki-Zay, 100% Gyurcsány.


Ez ilyen szintű kommunikáció.

2022. márc. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
53%

Előző

Melyik része nem igaz annak amit írtam?

Érdekes.. ha az ellenzék kritizálni meri a keleti vakcinák beszerzését akkor ők azonnal oltásellenesek és magyargyilkos politikai haszonlesők. Amikor a mi hazánk összecsődít több ezer alusisakost a járvány közepén maszk nélkül az oltások ellen tüntetni, akkor meg behívják a köztévébe Toroczkait, és a fidesz propagandistája megdícséri, hogy milyen visszafogottan és szépen tüntetnek.

A fidesz rengeteg szavazót vesztett a vírushelyzet kezelésével, főleg a konteós szittyamagyar rétegből. Ezek az emberek a fideszre nem fognak megint leszavazni, a mi hazánkra viszont igen. Orbán pedig biztos lehet benne, hogy ha nem lesz 2/3 nekik Toroczkaiék mellette fognak állni ha megkellene nekik valamit szavazni.

2022. márc. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!