Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék közös programja...

Az ellenzék közös programja nagyon tetszik, végre valakiknek fontos a kisember is. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Csaladi potlek emeles


Oregsegi minimalnyugdij megemelese


Minimalber adomentessege


Kerites csaladtamogatas marad


9 honapra novelni az allaskeresesit


SZERINTEM EZEK TOK JOK. VEGRE VALAKIK AKIK NEM A JOLKERESOKRE GONDOLNAK mint a Fidesz.



2022. márc. 9. 23:56
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
35%

Azt direkt nem publikálják, hogy ez csak a választási sikerek esetleges eléréséig érvényes!

Utána nézd meg majd magadat - és őket!

2022. márc. 10. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
És a dolgok jelenlegi állása alapján lesz még hastánc is, Sanghajban!
2022. márc. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
61%

20 Látom rettentően okosnak képzeled magad.

#8 vagyok. Munkát találni azonnal is lehet, csak nem kell válogatni.

Majd ha lesz munkád, akkor keress másikat.

Ezek az emberek akik "nem találnak munkát" 9 meg 16 hónapig, ezek nem akarnak dolgozni.

2022. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
0%

#20 Gerinctelen szar vagy te, te tetű.

A kormànynak nem az a feladata, hogy megkopassza a középosztályt, hogy a csóróknak osztogassa utána el.Való igaz, aki megszorult, azpn kell segíteni.De nem alanyi jogon minden egyes csóró proli munkakerülőn, nem kell támogatni a segélyre szülést sem, még több segélyt ígérgetni.


Gusztustaman, Gyurcsány alatt az MSZP volt ugyanilyen.Érdekes, hiába volt segély minden utolsó prolinak, hiàba lógathattad a lábad otthon segélyen, minden normális ember egyre szarabbul élt.

2022. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Gusztustalan*
2022. márc. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
0%

#23

"Látom rettentően okosnak képzeled magad."

A megjegyzéseid mellett az a helyzet, hogy nem hogy nem kell annak képzelnem magam, de még rá is kontrázol ezzel a megjegyzéseddel.


"Munkát találni azonnal is lehet, csak nem kell válogatni."

Nem és pont arról szólt az elmúlt 8 év összes szakértői megszólalása is.

Alacsony képzettséget igénylő helyek túltelítettek, míg magasan képzett helyeken hiány van. Így mondjuk egy raktáros állásra túljelentkezés van, míg mérnökből hiány.

Ez pedig pont az mutatja, hogy nincs igazad.


Egyébként abból szempontból sem igaz, hogy - ahogy írtam - nem futnak le ennyi idő alatt az interjúk és papírmunka.

Mondtam a személyes példámat, mérnöki területen, hiányszakmában 3.5 hónap volt elhelyezkedni, mivel ilyen átfutási idők vannak.


"Majd ha lesz munkád, akkor keress másikat."

Ha a "könnyen, gyorsan" szerzett munka során véletlenül nem rabolnak és kényszerítenek szexmunkára.

De ja, igazad van, a könnyen szerzett munka nagyon biztonságos. :DDD

Gondolom a lányod is kiküldöd a sarokra majd, mert dolgozzon már holnaptól. Szar lehet a rokoniadnak, hogy ilyen emberrel kapcsolatban vannak.


"Ezek az emberek akik "nem találnak munkát" 9 meg 16 hónapig, ezek nem akarnak dolgozni."

Nem, azok akik nem képzettek a hiányszakmákra.

Szakemberből se azért van hiány, mert ténylegesen keveset képzünk, hanem mert szarok a képzéseink, mégha valaki meg is kapja a papírt és kettessel villanyszerelő lesz. Jó eséllyel fog a konnektorba nyúlni.


A magyar oktatás egy szar, ez a szar termel ki embereket, akik nem tudnak hiányszakmákat ellátni. Ennek következménye, hogy a mindenki által elvégezhető meló, az tele lesz, és a képesítést igénylő, az nem.


Mellesleg a magyar oktatás funkcionális analfabétákat is kitermel, aki még gyártósor mellé sem felelnek meg, mivel olyan problémák vannak, hogy megértsék a mellette, mögötte, alatta szintű fogalmakat.

Ez a funkcionális analfabéták probléma pedig egy külön kérdés, de ez szinten rámutat, hogy nekik sokkal nehezebb munkát találni.

2022. márc. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
54%

#26 Aki akar találmunkát.Aki nem talál 3hónap alatt,az válogat.Én is tudom azt mondani, hogy járjon 35 évig a segély, mert egy átlag prolinak az se lenne elég idő ahhoz, hog, megkapja az áhított vezérigazgatói állást.


Bocsánat, hogy én nem vagyok a régi mszp- Gyurcsány szerelmes.Mocskoljál miatta nyugodtan, meg van rólad a véleménye minden normális embernek.

2022. márc. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Gyurcsánynak mi köze a jelenlegi baloldalhoz?
2022. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
0%
#28 Nem látod a programjukat?Pont a programjukból kiragadott pontokról szól a kérdés.Annó Gyurcsánynak voltak ugyanilyen idióta intézkedései, meg lehet nézni hogy éltünk.
2022. márc. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
69%

29 én spec jobban, meg egy lakás sem 50 milliótól indult…

Persze ha építés ipari vállakozó vagy vagy neked is csurran-cseppen a Fidesz pénzből, akkor nyilván most élsz jobban :D

2022. márc. 10. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!