Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék közös programja...

Az ellenzék közös programja nagyon tetszik, végre valakiknek fontos a kisember is. Mit szóltok?

Figyelt kérdés

Csaladi potlek emeles


Oregsegi minimalnyugdij megemelese


Minimalber adomentessege


Kerites csaladtamogatas marad


9 honapra novelni az allaskeresesit


SZERINTEM EZEK TOK JOK. VEGRE VALAKIK AKIK NEM A JOLKERESOKRE GONDOLNAK mint a Fidesz.



2022. márc. 9. 23:56
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
0%

#30 De azt tedd hozzá, hogy a fizetések sem olyan összegűek voltak, mint most.


Ami engem még nagyon zavar, az a CSOK.Fidesz bevezette, de miért támogatja az ellenzék?Ha jót akarnának a magyaroknak, akkor eltörölnék.Mindenki tudja, hogy gyakorlatilag hasznavehetetlen intézkedés a családosok számára, csak azok lesznek képtelenek lakáshoz jutni, akiknek nincs gyereke.


Ez olyan szánalmas, hogy az ellenzéki ilyen elvtelenül ígérgeti ezeket az osztogatásokat, közben meg hosszútávon ezzel ártanak az embereknek.


Nem vagyok építőipari vállalkozó, " aki a Fidesszel együtt lop", attól még jobb most az élet, mint a Gyurcsány-kormány idejében.

2022. márc. 10. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Aki megszokta hogy a szar panelját el tudja adni 30 millióért, azért, mert kivezetik az ingyen 20 milliót, nem fogja megint 10-ért adni…


A csok már beépült, nincs visszaút.

2022. márc. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
28%

#32 Hát pedig fogja, mert a szar paneljét ha el akarja adni, annyiért kell adnia, amennyiért megveszik.

De tegyük csak fel, így van ahogy írod.Akkor miért nem ezzel magyarázza az összefogás, hogy megtartjàk a CSOK-ot?Ezt nem így kommunikálták le, hanem úgy, hogy amit a Fidesz JÓL CSINÁLT, AZT MEGTARTJUK.Tehát szerintük a CSOK az egy jó intézkedés.Dehát bebizonyosodott, hogy mekkora szar...Innentől kezdve nincs miről beszélni.

2022. márc. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
25%
2022. márc. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
25%

Azt hittem csak a ketfarku a vicc part de ez hogy a mi hazánk azt hiszi írni olvasni tudáshoz kell kötni a választási jogot és nem ok veszítenének ezen a legnagyobbat, már tényleg vicc!

Komolyan, hangos könyvet csináltak a programjukbol, mert az átlag szavazójuk életében nem olvasott meg annyit, nem hogy egyszerre. Lool

2022. márc. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
59%

#35 A kutyák azért vannak, hogy a politikai felhozatalt parodizálják ki. Ergo azokat az embereket célozzák meg akik nevetségesnek tartják a fideszeseket, illetve az ellenzékieket is és tele a tökük az egésszel de mégsem akarnak otthon maradni április harmadikán.


A Mi Hazánk szerintem nincs felkészülve a kormányzásra. Csak úgy vannak jelenleg, tesznek a népért apró dolgokat (pl végrehajtók lebuktatása), de ha csoda történne és ők nyernének akkor lenne fejkapkodás.


Szerintem a valódi viccpárt az a Fidesz és az ellenzék jelenleg.

2022. márc. 10. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
85%
Hm. Az ellenzéknek legalább egy program összejött xD
2022. márc. 11. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Igèrgetès, hazudozás az megy nekik. Aztán, ha valahogy hatalomra kerülnek (remélem nem), akkor az egészből nem lesz semmi.
2022. márc. 17. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!