Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért is kell népszavazás a...

Miért is kell népszavazás a gyermekvédelmi törvény miatt?

Figyelt kérdés
A döntés élő bizonyítéka annak, hogy Brüsszel visszaél a hatalmával. Az ítélet újabb nyomásgyakorlás hazánk ellen, mert a nyár folyamán elfogadtuk a gyermekvédelmi törvényünket

2022. márc. 10. 12:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Az,hogy visszaél a hatalmával, ismerős a fidesz kormánynak!
2022. márc. 10. 12:33
 2/14 A kérdező kommentje:
Ők folyamatosan azt teszik!
2022. márc. 10. 12:33
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Mert most éppen ez a kormány hóbortja.
2022. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A nyár folyamán elfogadták a gyermekvédelmi törvényt! Miért kell róla népszavazás?
2022. márc. 10. 12:34
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy hozzon még 2-3 % a Fidesznek, a politikailag kevésbé éleslátású emberektől. MI ebben az annyira bonyolult?
2022. márc. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

https://www.youtube.com/watch?v=H4TaC4TEwn0

Hogy Orbán még egy fronton harcolhasson

2022. márc. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
13%
A népszavazás eredményét a kormány köteles törvénybe foglalni. Ha a polgárok azt mondják, hogy nem kérik a kérdésekben felsorolt tevékenységeket, akkor Brüsszel hiába pampog, a nép ezt akarta. Ha viszont az igen nyer, akkor kénytelenek lesznek változtatni. De a Fidesz bízik abban, hogy a szimpatizánsok nemmel szavaznak.
2022. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy értelmetlen a kérdés vagy gyenge provokáció.


A népszavazás a Fidesz akarata, hogy továbbra is kampányolhasson a témával és a közbeszédben tarthassa. Semmi köze a témához az EU-nak. Ezt szerintem bármelyik fideszes ember is elismerné tényként.

2022. márc. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Fideszesként is látom, hogy ez szimpla erőfitogtatás, és propaganda, én sem értem mit nem lehet ezen érteni fideszesként is akár. Ez nem népszavazás, semmi köze hozzá.
2022. márc. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
12%

"A nyár folyamán elfogadták a gyermekvédelmi törvényt! Miért kell róla népszavazás?"


Az EU azóta is támadja, ezért kell a népszavazás, hogy a Brüsszeli meleg politikusok képébe lehessen vágni, hogy ez a nép nem vevő erre, és hogy a gyerekeink feneke nem átjáróház!

2022. márc. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!