Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, őszintén hisztek...

Ellenzékiek, őszintén hisztek még a győzelemben MZP-vel az élen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 19:36
A kérdező szavazást indított:
Igen, nyerni fogunk, bármit mutatnak MZP gyenge és béna teljesítménye miatt a közvéleménykutatástok
Bízom benne, hogy nyerünk, de kicsi az esély, MZP gyenge jelöltnek bizonyult
Nem fogunk nyerni valószínűleg, ezt megint elhibáztuk MZP rossz választás volt
21 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy hiába hiszek én bármit, nem az a forgatókönyv fog leforogni, hiába hiszem azt,hogy tudok repülni és kiugrok az emeletről... puff
2022. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
82%
Lehet hogy nem hiszik,pedig győzni fognak és végre nyugalom lesz, ha jobb nem is lesz.
2022. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
69%
Miért teszel fel kérdést, ha nem tudsz normális válaszokat megadni? Nyilvánvaló, hogy nem is vagy kíváncsi a válaszra. De azért leírom. Őszintén hiszünk, igen! Nekem egyre szimpatikusabb, a kormánymédia hazugságai pedig nem érdekelnek, úgyse tudok ellene mit tenni.
2022. márc. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%
Nem a teljesítménye gyenge, hanem a fideszes közvéleménykutatóknak kötelező a minimum 5 százalékos Fidesz előnyt kihozni, hogy a bizonytalanokat megfogják... De kiderül nem sokára.
2022. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
49%
Ez már eldöntött tény , nyer az összefogás.
2022. márc. 11. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
68%

Ha nem vagyok egyik oldalon sem, akkor hogy szavazzak?

A fideszes lop, csal, hazudik.

A baloldal csak azért nem lop, mert nincs hatalmon.

Akkor mi a megoldás?


Én felhívnám olaf scholzot, Macront, vagy merkelt, hátha jönne elnöknek.

Biztos jobb lenne, mint az itteniek.. az sem érdekel, ha 30x-os bért kéne az adóból nekik fizetni.. Normális vezetővel az élen Magyarország is lehet Ausztria.

2022. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#4


Igen, igen. Závecz köztudottan Fideszes cég, és az ellenzék által elrendelt közvéleménykutatás is nyilván Orbán műve volt ahol kiderült , hogy MZP a békafeneke alatt van támogatottságban

2022. márc. 11. 19:42
 8/29 anonim ***** válasza:
68%
Adok egy 4. válaszlehetőséget: Bízom benne, hogy nyerünk, de kicsi az esély. MZP nem tökéletes, de vállalható jelölt, a mögötte álló pártok a botrányosak.
2022. márc. 11. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
12%

#6

Kutyapárt?

2022. márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
19%
En eddig ellenzeki osszefogasra gondoltam hogy szavazok, de mzp faszsagai (meg ha voltak is olyanok amiket elferditett a fidesz media) az agyamra mennek, lehet ink nem is megyek el szavazni.. vagy ha igen ink ervenytelenul szavazok. Mzp nekem orban2-nek tunik, a mogotte allo partok meg eleg benak, illetve semmifele osszetartast nem latok a partok kozott, pedig hogy hangoztattak hogy kozosen, meg egyutt, meg osszefogva.. lopni akarnak ok is, efelol semmi ketseg
2022. márc. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!