Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek, őszintén hisztek...

Ellenzékiek, őszintén hisztek még a győzelemben MZP-vel az élen?

Figyelt kérdés
2022. márc. 11. 19:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
72%

Mutass olyat, ami ténylegesen az, és nem kivágott videó, amit ahogy a 18-as is írta, pár pillanat alatt meg lehet cáfolni. Én még nem találkoztam ilyennel, de nem mélyültem el benne, 1-2 példát biztos lehet találni.


Ezzel szemben orbán bármelyik beszédéből kiválasztok neked 10 hülyeséget, és még vagdosni sem kell.


Nem vagyok MZP fan, sőt, inkább kicsit unszimpatikusba hajlik, mint szimpatikusba, de nekem tömindegy ki van, csak valahogy tapossuk el a kialakult diktatúrát.

2022. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
75%
#20: Nem kell 100, csak néhányat mondj. De ha hitelesen megcáfoljuk eredeti videóval (nem utólagos magyarákodással, hanem eredeti videóval, amiből kivágták), azt is hallgasd majd meg és azután is mondd el a véleményed.
2022. márc. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
33%
És nyilván ne valami elrontott mondatot hozz be, mert az neveteséges lenne. Medgyessy még sajnos Fidesz-szavazó voltam, mert nem tudtam, mire képesek. De még úgy is rettenetesen idegesített, hogy évekig az "útelágazódás" folyt mindenhol, erre építettek kb fel egy ilyen "nevetségkampányt".
2022. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Az a gond, hogy szerintetek az kivágottnak minősül amikor MZP 1 órán át beszél és abból 1 percet bemutatnak, ahol több mondatban beszél valamiről MZP.


Ha kijelenti MZP, hogy a kerítés piros és a ház fedele kék akkor ahhoz nem kell még 5 percnyi anyag, hogy ne kivágott legyen..

2022. márc. 11. 20:40
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

Tudod, miről beszélünk. Az indiai szemészetről, a szülészetek megszüntetéséről, a nénike öklét leállaló csúnya agresszív MZP-t, meg a nem rezsicsökkentős MZP-t, ahol amúgy már a kivágott videóban is azt mondja, hogy az "Orbán-féle" rezsicsökkentést nem folytatja. Nekem ez a legvérlázítóbb, mikor már vágni meg hazudni se hajlandóak.


De még mindig nem láttunk semmit, így nem lehet vitázni értelmesen.

2022. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
51%
21-es: pl a piacon amikor a venasszonyoknak kajabal oda mzp.. az nem kivagott volt, igaza volt amugy, de egy politikus ilyet nem mondhat egy szavazonak
2022. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
De az eredeti kérdésre: MZP-n nem fog elmenni a dolog, mert tökmindegy, ki lett a jelölt. Ha Gandhi lenne, akkor is simán beállítaná a Fidesz ilyen brutális médiauralommal, ráadásul annak ennyire arcpirító használatával valami pedofil tömeggyilkosnak is, ha akarnák, és a nép fele bekajálná. Tehát nem miatta nem fogjuk tudni leváltani a diktátort, de nem fogjuk tudni.
2022. márc. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Úgy látom, a tények, bizonyítékok kőkemény valóságában eltűnt a kérdező. Mily meglepő. :) Marad a szokásos megfoghatatlan hablaty a "veszélyes baloldal" meg társairól.
2022. márc. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egyedül amiatt várom a választásokat, hogy itt lehessen majd olvasgatni milyen szájkarate megy majd.
2022. márc. 12. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!