Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi volt ma ez az iszonyú...

Mi volt ma ez az iszonyú tömeg a postákon?

Figyelt kérdés

Szerettem volna túl lenni egy levél feladásán és egy csekk befizetésén, ha nem is volt még határidős, de túl sokáig nem ér rá várnom, szóval...

Budapesten két posta jött velem szembe, mindkettőnél az utcán állt a sor!

Nem álltam be.

Mivel korán hazaértem a falumba, gondoltam ott bemegyek, hát ott is kint állt a sor! Oda sem álltam be, szóval jövő hétre halasztottam.

Aztán átugrottam a szomszéd városkába egy rokonomhoz, és a motorról láttam, hogy ott is kint áll a sor a posta előtt, pedig eléggé zárás előtt járt már az idő.


Miért?

Irtó kíváncsi vagyok!

Miért ment ma mindenki postára? Ebben a hidegben...



2022. márc. 11. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt Pecsen a fopalyanal pl mindig fullon van...
2022. márc. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
5%
Nem lesz benzin azt mondják.
2022. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Sperbank, akinek viszonylag nagyobb tétele volt benne a a postán tudja kiváltani személyesen a postán.
2022. márc. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tegnap volt fizetés.
2022. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Pl. gépjárműadó miatt. Az ünnep miatt 16-a amúgy a határidő.
2022. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 BlackSword ***** válasza:
Fizetés, nyugdíj, meg hosszú hétvége... sokan nem tudják/tudták, hogy az egyébként szombaton nyitva tartó posták szombaton és hétfőn is nyitva lesznek szombati nyitvatartási rend szerint...
2022. márc. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!