Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypártiak miért veszik...

A kormánypártiak miért veszik be gondolkodás nélkül az MZP-ről szóló rágalmakat?

Figyelt kérdés
Bármelyik ilyen lejárató szövegkiemelés könnyedén cáfolható. Hogy lehet, hogy képtelenek ezt felfogni? Lehet, hogy valójában felfogják, csak örülnek neki, mert ennyire fanatikus Fidesz rajongók?

2022. márc. 11. 20:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
74%
Nem veszi be minden kormánypárti. Rengeteg ember van, aki se az egyik oldal se a másik oltal nyomott rágalmazásokkal nem foglalkozik.
2022. márc. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ugyan abból az indokból kifolyólag mint fordítva. Azt halljuk meg ami épp kényelmes a nezeteinknek
2022. márc. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
#1: Igazad van, helyesbítek, azokról kérdezem akkor, akik beveszik. Mert ilyenek is vannak azért sokat.
2022. márc. 11. 20:28
 4/15 A kérdező kommentje:
#2: Ebben is van igazság.
2022. márc. 11. 20:28
 5/15 anonim ***** válasza:
31%
Én még nem nagyon láttam semmiféle "rágalmat", csak megfelelően (videóval) alátámasztott állításokat. Amúgy nem a kormánypártiak a célcsoport, azok amúgy is a kormánypártokra szavaznak, a bizonytalanokat és ellenzéki szimpatizánsokat sikerült ezzel tájékoztatni, és lebeszélni MZP-ről, a számok ezt mutatják.
2022. márc. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez egy kétélű penge. A kormánypárti se vesz be mindent, van olyan aki igen. Ahogy ellenzéki szavazónál és van aki nem hajlandó elhinni, hogy MZP sokszor beszél zöldségeket és önellentmondásba keveredik.
2022. márc. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
#5: Egy videó úgy hiteles, ha nem kiragadnak belőle apró részleteket. Ha egy mondatból pl leveszik az elejét vagy a végét, akkor annak a momdatnak gyakran megváltozik az értelme. Ez így minden, csak nem hiteles. De küldhetsz példát, kikeresem neked az eredetit, ha meghallgatod látni fogod, hogy miről beszélek.
2022. márc. 11. 20:34
 8/15 anonim ***** válasza:
47%
"Orbán Viktor egy személyben felelős a háborúért és a halottakért" Ez pl. egy kivágott részlet volt egy hosszabb beszédből, de szerinted hogyan lehet kiragadott?
2022. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

#8: Másikat tudsz? Ezt az egyet én is megtaláltam, de hogy lásd, hogy nem hazudok, itt le is írtam, a #13-as válaszban:

https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__11..

2022. márc. 11. 20:52
 10/15 anonim ***** válasza:
19%

#9


Szerinte a rezsicsökkentés azzal érhető el, hogy kevesebbet fürdünk, fűtünk, kevesebb áramot fogyasztunk


Erre szerinte a megoldás a napelem, szigetelés és a többi. Na most kérdem én: egy átlag nyugdíjas de akár átlag ember aki épp vett egy házat mikor fogja tudni sok sok millióért szigeteltetni, napelemet szerelni és a többi?


Ezzel azt mondta, hogy nem kell a jelenlegi kormány által megszabott áras csökkentés, csinálja meg az ember maga ezeket a befektetéseket és majd kevesebbet fizet, csak ez nem így mükődik.


Ez olyan minthogy , ne fizessünk nyugdíjat, tegyél félre havi pár százezret és mire 60-70 éves leszel lesz majd megtakarításod és nem kell nyugdíj. Na ja, csak ez átlagosan nem így mükődik.

2022. márc. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!