Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók mindig...

Az ellenzéki szavazók mindig azt mondják a kormánypártiakról, hogy vakon követik Orbánt. De MZP hívei azok mások, azok önállóan szoktak gondolkodni?

Figyelt kérdés

Tehát miben különböznek ebből a szempontból? A fideszeseknek minimális kritikájuk sincs Orbán irányában és mindent elhisznek neki, ezzel szemben Márki-Zay szavazói mindig önállóak? Vagy eleve MZP is önállóan gondolkodik, nem mások mondják meg neki, mit gondoljon és ő is önálló gondolkodásra ösztönzi a balosokat?


Ők ezt úgy mondják, hogy a Fidesz az egy szekta, de ők meg nem.


2022. jan. 29. 16:29
 1/3 B.112-es ügynök ***** válasza:
86%
Az ellenzéknél nincs személyi kultusz.
2022. jan. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%

Mi az hogy "azok"?

Nelegyél naív kedves #1.

Mzp-nél is van személyi kultusz az előválasztás óta. Csak jóval kissebb mértékben.

2022. jan. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
32%

Igen, a hívek vakon követik az adott személyt.


Lehet vannak MZP hívek, csak még kevesen, én még nem láttam őket, de Orbán híveket rengeteget láttam.

2022. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!