Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ellenzékiek! Elégedettek...

Ellenzékiek! Elégedettek vagytok a felvonulással? Végülis meg lett tartva mégis a várakozásokkal ellentétben.

Figyelt kérdés
Még úgy volt a mai nap korábbi részében, hogy olyan kevesen lesznek hogy nem is lesz megtartva. Aztán valahogy mégis sikerült MZP-éknek aktivistákkal feltőlteni a teret [link] Végül hogy sikerült? Mennyire vagytok elégedettek? Kaptatok szellemi elemózsiát? Nem fáztatok? Megérte kimenni?

2022. márc. 15. 22:06
A kérdező szavazást indított:
igen
talán
Nem.
25 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Nem vagyok pesti, kirándultam egész nap.
2022. márc. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
84%
404 error, nem található meg a cikk.
2022. márc. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
49%

Rögtön törölték, gondolom.


Orbánnak tényleg ki kell döglenie és csak akkor szűnik meg a fidesz!

2022. márc. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
35%

Semmi érdemlegeset nem hallottam, csak a gyűlölködést, ami ellen elvileg pedig pont harcolnak.

Otthon végighallgattam Orbánt, hát ég és föld. Minimum így beszél egy államférfi. Ma vesztett egy embert az ellenzék (bár szerintem nem egyet) az tuti.

2022. márc. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

4


"gyűlölködést"


És a fidesz mit csinál itt, kioktató, lekezelő stílusban?

2022. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%
Szögezzük le: a hergelést-heccelést mindig a fidesz kezdi.
2022. márc. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

#4

Sosem voltál ellenzéki...

2022. márc. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
41%
6 Ezt Gyurcsány kezdte csak szólók. Ő aljasította el a politikát, kezdve a gyűlöletbeszéddel, hazudozásokkal. (23 millió román, köteles beszéd, választási hazugságok stb.) Orbán 2002-ig teljesen normális volt, utána egy jó kormányzás után elvesztette a választást a szocik hazugságai miatt, itt megértette, hogy nem az a lényeg, hogy jól kormányozzanak, hanem hogy a propaganda csúcsra legyen járatva. Mindent eltanult a szociktól, csak sokkal profibban csinálja.
2022. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
33%

8


Gyurcsány előtt olyan "szent" volt a politika?

2022. márc. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
35%

#9!


Ha megnézted a korábbi választási vitákat, még most is nézhető, pártállástól függetlenül. Ezzel szemben Gyurcsány produkciója már akkor is bicskanyitogató volt. Nem szépített, nem másként látott, hanem pofátlanul hazudott és ezzel vádolta a másikat. Csappet sem érdekelte, hogy mi a valóság. Vagyis érdekelte, de tagadta a valóságot.

Ő volt az, akivel nem lehetett érdemi vitát folytatni.

A parlamenti viták is sokkal színvonalasabbak voltak korábban. Most Jakab a legalja.

2022. márc. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!