Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Németh Szilárd előre tudta,...

Németh Szilárd előre tudta, hogy várakozásokon felül fog teljesíteni a Fidesz?

Figyelt kérdés

[link]


Látnoki képességekkel áldotta meg a Jóisten ezt az embert?


2018. ápr. 11. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
41%
Csak jó a logikai érzéke. Mellesleg minden fideszes tudta, hogy ez lesz az eredmény. Csak az ellenzék álmodozott.
2018. ápr. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek látnoki képességei, logikája meg pláne nincs, egyszerűen informálta őket folyamatosan a választási iroda, hogy a közben beküldött adatok alapján hogy áll a szavazás eredménye.
2018. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Igen tudta, erre emlekszem kb fel10 es 10 között volt, ekkor mar a videki szavazokörökböl, a partdelegaltak reszeröl erkeztek informaciok a valasztasi eredmenyekröl, ha meghallgatod az ellenzeki politikusok nyilatkozatait ez idö tajt, az ö megnyilatkozasaikbol is sejthetö, hogy veszitettek pl Marki-Zay Peter ezidjat azt nyilatkozta, hogy nem az "kormanyt, hanem az ellenzeket valtottak le a valasztok"
2018. ápr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Nm szabad mások külsejét bántani, de ez az ember egyszerűen olyan, mintha a belső sötétségre ránőtt volna valami formátlan massza, tetején két halszemmel. Egyszerűn borzasztó.

Elnézést kérek tényleg.

2018. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
34%

A többi pártvezető is éppen azt tudta amit a fidesz, mert mindenhol voltak a választási bizottságokban képviselőik.

Az megint más, hogy elhitték-e, amit hallanak.

Nézd meg az ellenzéki nyilatkozókat, 8 óra után már egyiknek sem volt őszinte a mosolya, mert akkor kezdtek szállngózni hozzájuk az első hírek.

2018. ápr. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha ez így van, akkor miért tagad, amikor mondja neki a riporter, hogy még nincs eredmény? Németh utána kijavította magát, hogy csak bíznak benne, hogy jobban teljesítettek. Miért nem azt mondta, hogy a szállingózó hírek erre utalnak?
2018. ápr. 11. 19:05
 7/10 anonim ***** válasza:
46%

Mivel az ország egyik legnagyobb elméje így ez nem meglepő.


Még jó hogy nem böfögte be hogy az előre beixelt szavazólapokon milyen arányban "nyert" a hamarosan érkező választásokon

2018. ápr. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%
Azert,, hogy a sok ballibsi nem pofazzon egyböl, hogy a fidesz elcsalta a valasztast
2018. ápr. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A törvény szerint addig, amíg az utolsó választó le nem szavazott, senkinek nem szabad sem részeredményt, sem arányokat, sem a szavazók utólagos elmondása alapján készített közvéleménykutatásokat nyilvánosságra hoznia, mert azzal befolyásolhatná azokat, akik még nem szavaztak.


Ugyanazért nem mondott semmit Német szilárd pontosan és vigyázott, hogy pontosítsa mit is mond éppen, nehogy törvényt sértsen vele.


Utólag vagyunk okosak, utólag látom én az ellenzéki vezetők nyilatkozataink a kényszeredettséget és én nem láttam a fideszeseken sem, hogy örülnének.

Bármennyire is reméltem a sikerüket, akkor nem láttam rajtuk csak azt, hogy nem idegesek annyira, mint én.

Ennyi.

2018. ápr. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, megmondták neki. Ha azt mondják neki, hogy lila teheneket mészároltak le Svájcban a Soros által pénzelt hindu migránsok, azt is elhiszi és akkor azt mondjs.
2018. ápr. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!