Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Márki Zay Péter olvassa a...

Márki Zay Péter olvassa a beszédét? Ha igen, akkor ilyen baki, hogy fér bele?

Figyelt kérdés
Március 15-én azt mondta, hogy „Ha április 3-án a hatalom szeretete legyőzi a szeretet hatalmát, akkor ezek a fiatalok hazatérnek". Ezt nem fordítva kellett volna mondania? Persze lehet, hogy én értem félre.
2022. márc. 17. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy fordítva kellett volna. Szerintem senki nem olvasta át előtte és még ő sem. Ha megnézed az oldalát, naponta megy valahova beszédet tartani, vagy egy műsorba. Volt, hogy egy nap több élő közvetítése is van több városból. A beszédeit a beszédírója egy nappal előtte írhatja meg de az is lehet, hogy még aznap reggel. Mindig le kellene ellenőrizni, máshol többen átolvassák, ellenőrzik.
2022. márc. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%

Ő folyamatosan kommunikál, szemben Orbánnal, aki nagy ritkán kiáll, és elmond egy előre megírt szöveget, mindezt 30 év rutinnal.


Ha valaki azon akad fent, hogy néha belebakizik ennyi beszéd közben, az tényleg annak a jele, hogy amúgy tárgyilag nincs már mibe belekötni.

2022. márc. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31%
Éljen MZP, Magyarország következő min.elnöke!
2022. márc. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem bántásnak szántam a kérdést. Nem zavarnak az ilyen bakik, csak furcsa volt.
2022. márc. 17. 10:24
 5/5 anonim válasza:
56%
Lehet őszinte volt csak.
2022. márc. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!