Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A közvélemény-kutatások miatt...

A közvélemény-kutatások miatt a fideszesek egy része nem megy el szavazni?

Figyelt kérdés
Tegnap beszéltem egy fideszes ismerősömmel, aki azt mondta, hogy biztos a győzelemben, ezért inkább kirándulni megy a választás napján. Nem veszélyes, ha elbízza magát? Ez tömegesen előfordulhat vajon? A csapból is az folyik, hogy a Fidesz biztosan nyer, jó dolog a magabiztosság, de biztos, hogy előnyös folyamatosan ezt hangoztatnia a Fidesznek?

2022. márc. 18. 12:45
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Eddig minden valasztas elott azzal kampanyoltak, hogy nagyon szoros lesz, most meg az a retorika hogy biztos a gyozelem, pedig sose volt valojaban ilyen szoros... fura.
2022. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szavazni ha jól tudom már reggel 6:30-tól lehet, szóval ne legyenek kétségeid, hogy be fogja húzni azt az ikszet kirándulás előtt :D
2022. márc. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
#2: Lehet, ő azt mondta nem, de ettől még persze meggondolhatja magát, vagy lehet nem is gondolta komolyan. Aki nagyon elszánt, az biztosan elmegy szavazni.
2022. márc. 18. 12:57
 4/5 anonim ***** válasza:
31%

Hát nem hiszem, hogy sok ilyen lesz.

A Fidesz nem fog a 2002 es hibába esni, hogy úgyis meglesz...a mozgósításra nagyon nagy hangsúlyt fektetnek majd .

Kell is!🇭🇺🧡🇭🇺

2022. márc. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
77%
Én hatalmas hibának látom ezt a hurrá optimizmust.Egyetértek az egyessel,furcsa az egész.Nem tetszett Orbán beszéde sem.
2022. márc. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!