Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Sokan azt mondják,hogy az...

Sokan azt mondják,hogy az ellenzékben vannak új arcok megújult pártok ezért esélyt kell adni nekik most,hátha .. Ha a Fidesz is megújulna, nyugdíjba menne Viktor, szimpatikusabb lenne akiknek eddig nem?

Figyelt kérdés
Tehát ha majd remélhetőleg hamarosan(valamikor) Fletó és Viktor csapata csökken akkor legalább másabb lesz az emberek politikai mentalitása? Mert most így elég agresszív mind a 2 oldal..

#Új garnitúra
2022. márc. 19. 05:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Az ellenzékre nem azért kell szavazni idén, mert szép, jó, jókat ígér, vagy közel áll a szívünkhöz. Lehet utálni de rá kell szavazni, mert jelen pillanatban ez az egyetlenegy esélyünk hogy változás történjen. Meg kell adni az esélyt. Ha elk.rják akkor is legalább megvolt az esély. Ha marad Orbán, nemhogy megyünk tovább a keleti úton, de még a teljes ellenzék is megsrmmisül, Fehéroroszország leszünk. Fogd be az orrod a szavazófülkében és szavazz az ellenzékre b.zmeg
2022. márc. 19. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
33%
Az ellenzék már kapott esélyt. 2002-2010 között "bizonyítottak".
2022. márc. 19. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Oké tegyük fel,hogy nyer az ellenzék,de nagyon elxúr mindent brutálisan megint zűrzavar minden rossz stb.. a következő választáson ha esetleg Viktor már visszavonult,akkor is erre a nagyon rossz ellenzékre fogsz szavazni?
2022. márc. 19. 06:08
 4/12 A kérdező kommentje:

1-es

A Momentumot mindenki úgy deffiniálja(ők magukat is), hogy egy centrum párt.

2022. márc. 19. 06:11
 5/12 A kérdező kommentje:

2-es,ez nem így működik..

Akkor nem kell elmenni szavazni ha nincs számunkra megfelelő alternatíva.

Így tettek azok a szavazók is akik csalódtak a baloldalban az előző rémciklusánál. Ha én soha nem értem/értettem egyet egy párttal, oldallal nincs az az isten, hogy rájuk szavazzak.

Akkor inkább nem megyek el szavazni. Akik csupán taktikából szavaznak és nem szimpátiából/bizonyos politikai oldal híveként azok is jobb ha elkerülik a szavazó fülkét! (MINDKÉT OLDALRÓL)

Én soha nem szavaztam pusztán taktikából.

2022. márc. 19. 06:29
 6/12 L.. István ***** válasza:
43%
Az ilyen hatalommániások sose mennek nyugdíjba vagy vonulnak vissza, legfeljebb meghalnak, kár is ezen gondolkodni. Csak megbuktatni lehet őket.
2022. márc. 19. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Azt hiszem, ha 2022-2026 közt nem fog jól menni az ország, és Viktort sem fogjuk akarni vissza, akkor fognak jönni az alternatív pártok az élre. Kutya, mi hazánk. Sőt, úgy látom - bár nem vagyok időutazó, de ha 22-ben bukik Viki, 26-ban Petya, akkor 26-ra a kutya lesz a liberálisabb baloldali erő, jobboldali (igazi jobboldali értékekkel) a mi hazánk.
2022. márc. 19. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

8-as

Liberális baloldali erő?

A liberálisok egy külön oldal, "halmaz" nem kéne, hogy bal vagy jobb oldalhoz kötődjön.

2022. márc. 19. 06:57
 9/12 anonim ***** válasza:
84%
Egyetértek. Az lenne a legjobb szerintem, ha 6 párt összeverődött, le tudná fedni az egész országot ha akarná, és dolgozna érte, nem csak habzó szájjal Orbánoznának 0-24-ben. Magába tudná foglalni a baloldaliakat, jobboldaliakat, mindent.
2022. márc. 19. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Amúgy létezik olyan "egypártrendszer" ahol/amiben mindenféle oldal csipetnyi szélső bal, szélsőjobb, liberálisok is együtt vannak?

Tehát ez nem diktatúra lenne mert mindenki együtt lenne.

2022. márc. 19. 07:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!