Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az Orbáni jövőkép miért nem...

Az Orbáni jövőkép miért nem annyira szimpatikus a fiatalok számára?

Figyelt kérdés
Miben szeretnének ők változatosságos?

2021. okt. 3. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Mert nincs jövőkép
2021. okt. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%
Először írd már le, mi az az orbáni jövőkép! Kíváncsi vagyok.
2021. okt. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
8%

- Nem akarnak gyereket.

- Nem akarnak katonák lenni.

- Dolgozni kell.

- Átmosta az agyukat a migránsvédő média.

2021. okt. 3. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

Nem létezik Orbáni jövőkép.

Miből állna?

2021. okt. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Fsms ***** válasza:
97%
Ha a saját gyereke is elhagyja a süllyedő hajót, kétlem, hogy bármilyen jövő kép lenne.
2021. okt. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
86%
A fiatalok általában liberálisok, Viktor meg konzervatív.
2021. okt. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
80%
Semmilyen épkézláb jövőkép nincs, se itt, se más országban. Max azzal lehet egyetérteni, amiket a hippik mondanak, minden kormányzat vállalhatatlan.
2021. okt. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Hmm...hol is kezdjem...lássuk csak:

Pl a tanárok fizetése szar, így rettenetesen kevés a tanár, borzalmasan nehéz így tanítaniuk. Így rengeteg diák lemorzsolódik stb. Én komolyan aggódom, hogy ki fogja tanítani a gyerekeimet, ha ez így megy tovább.

Az oktatási rendszerrel más gondok is vannak, pl a megadott tankönyvek szarok (mielőtt behozták volna sokkal színvonalasabb tankönyveim voltak), miért kötelező a kréta/neptun, ha kb bárki létrehoz egy jobban működő rendszert (korábban amíg saját e-naplója volt a sulinak, az sokkal jobban működött, több funkciója volt stb)?

Miért kell csökkenteni a természettudományos tárgyak anyagát?

Miért olyan fos az érettségi színvonala, hogy egy ügyes nyolcadikos is átmenne rajta? És miért bukik mégis ennyi ember?

Rohadtul nem következetesek, én pl úgy készültem, hogy kötelező a felvételihez a nyelvvizsga de az utolsó pillanatban visszavonták. (Még hónapokkal a vészhelyzet előtt)

Stb, stb


Miért létezik gyűlöletkampány? Nem léptünk már túl ezen? Ha próbálok is tájékozódni, csak azt látom, hogy másokat járatnak le. Csak szerintem kellene máshogy? Nincs vita, nincs véleményegyeztetés, az egész politika egy undorító valami, és ez volt az oka, hogy rettegtem attól, hogy választópolgár legyek, de sajnos betöltöttem a 18-at már egy ideje.

A gyűlöletkeltés megy nem csak az ellenzék ellen, de kb mindenki ellen, hogy ki a célpont az mindegy, csak legyen kit gyűlölni. Soros, Gyurcsány, a melegek vagy a menekültek, teljesen mindegy.


Most elfáradtam, de valaki majd biztos folytatja. Én nem vagyok tájékozott, mert sajnos a politikától hánynom kell.

2021. okt. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
11%

1. A fiatalok alapvetően mindig a rendszer ellen lázadnak. Amikor én voltam fiatal a szoci 8 év idején egy balos fiatalt nem láttam, mindenki jobber volt vagy szélsőjobber mert akkoriban ez volt a lázadás.


2. Az aktív internet használók többsége fiatal, ez meg erősen baloldali pl a facebook, a twitter, politikai youtube csatornák, az ember meg ha benne van egy buborékban és főleg egyféle ingerek érik akkor ebben fog szocializálódni.

2021. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
32%

8#


A tanárok fizetése persze,hogy szar.A munkájuk sem ér sokkal többet.

Akkor is alkalmatlan volt a többségük, amikor én voltam általános iskolás,gimnazista.

Ha versenyszférában dolgoznának így, akkor elég gyorsan kirúgnák őket.


A természettudományos tárgyakkal kapcsolatban, ideje lenne eljutni végre oda,hogy ne wikipédiákat neveljünk a gyerekekből.Akinek nem megy, nem kellene erőltetni.

Nekem sem ment a kémia, mégis olyan komolyan vették a tanárok, mintha mindenki kémikus akart volna lenni.Ez a felfogás rossz, el kellene felejteni.Amerika is megvan és működik anélkül,hogy wikivé nevelnék a gyerekeket.

2021. okt. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!