Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Titeket nem idegesít, mikor...

Titeket nem idegesít, mikor automatikusan le libsiznek a fideszesek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem vagyok "libsi", nem akarok se migránsokat, se LMBTQ-t, se nemváltó óvodásokat, se benyalni az EU-nak, USA-nak. Viszont utálom a fideszt és orbánt, elegem van az uszításból, lopásból, orosz seggnyalásból, az emberek hülyének nézéséből, a 380-as euróból, ezért az összefogásra fogok szavazni. Ezért mindig megkapom a fideszesektől lendületből, hogy libsi vagyok. De úgy látom, mindenki megkapja, aki akár egy rossz szót mer szólni a fideszről vagy orbánról. Titeket nem húz fel ez? Szerintük komolyan csak kétféle ember létezik, fideszes vagy libsi?
2022. márc. 20. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem korrekt. Definíció szerint aki csak szavaz a moslékokra, az libsi, aki meg vallásosan hisz is bennük, az már lipsi.
2022. márc. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
82%

Engem nem érdekel ilyen buta agymosottak véleménye.Te is tedd ezt:D

Ja meg aki Mi Hazánkos az náci szerintük XD

Agyamentek ezek mind....

2022. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Nincsenek fideszes ismerőseim. Rokonaim vannak bigott fideszesek, de már rég nem vagyok velük beszélőviszonyban sem.
2022. márc. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Én is jobboldali vagyok, de ugyanúgy megy a libsizés. Aztán amikor elmondom, hogy de hát én jobboldali vagyok, akkor jön az, hogy persze persze. Mondják ezt ők úgy, hogy állítólagos jobboldaliként tapsolnak a kommunista hatósági árazásoknak.
2022. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Rám is mondják, de nem érdekel a véleményük. Számomra az ő értékítéletükről mindent elmond az, hogy a Fideszre szavaznak - ebből kiindulva csak örülök, hogy engem nem látnak pozitívan.
2022. márc. 20. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Ez mindkét oldalon megvan,kérdező.Libsi és birka,de a normálisabbja nem használ ilyen szavakat egyik fél részéről sem,csak a faék egyszerűségű emberek.
2022. márc. 20. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%

Ez bizony "jó" téma.

Ugyanis:

A klasszikus liberális elmélet abban áll, hogy minden politikai hatalom legitimitását az emberek beleegyezéséből eredeztetik.

Az elméletek értelében tehát az uralkodónak, kormánynak csak azért van hatalma, mert azt az emberek saját akaratukból rájuk ruházták.

A társadalmi elméletek központi gondolata az kormányzók kormányzottak általi felhatalmazása.


Vagyis...Ha a Fideszre vagy az ellenzékre azavazol, ugyanaz a liberális eszmét követed,...CSAK az "egyik" oldal még saját magát is meg kell hogy hazudtolja.

(Döntsd el.)

2022. márc. 20. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Fsms ***** válasza:
100%
Nem foglalkozom velük, ennyit nem érnek meg.
2022. márc. 20. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 MolotovPunk ***** válasza:
70%
Nem, mivel a fidesz nem jobboldali párt. Hogy lenne jobboldali párt az, ami az szdsz fiókpártja volt?
2022. márc. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!