Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért bélyegzik automatikusan...

Miért bélyegzik automatikusan fideszesnek azt, aki be van oltva, maszkot hord, stb?

Figyelt kérdés

Kértem az oltást, hordom a maszkot ahol kötelező, és szerintem nem csak nátha a covid.

Nagyon sokan kapásból fideszesnek néznek emiatt, sokszor kaptam már meg hogy biztosan folyton M1-et nézek, meg hogy "narancsos" vagyok, meg akármi.


Mi köze a kettőnek egymáshoz?? Más országokban élő oltáspártiak is az M1 és Orbán miatt oltatnak? Új-Zélandtól Mexikóig mindenki a fidesz híve, azért hord maszkot?

Miért olyan hihetetlen, hogy valaki oltat anélkül, hogy fideszes lenne?


2022. jan. 28. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Hülyéktől ne várj logikát.
2022. jan. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
47%
Mert a trollkodást általában a fideszesek kezdik, nemcsak az oltásban, hanem mindenben IS!
2022. jan. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
67%
Ki és mikor bélyegezte automatikusan fideszesnek az oldottakat? Sok időt töltök az interneten, közösségi oldalakon de soha, sehol nem láttam ilyet.
2022. jan. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ekkora marhaságot hogy tudtál kitalálni ? :D


Elviekben van kb 7 millió beoltott, ebből 2.6 millió volt 2018 ban a fidesz szavazó ( 200 ezer migránst nem számoltam bele)


Szóval az állításod matematikai paradoxon :)

2022. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

#3

Napi szinten megteszik, most pl legutóbb:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

Rákérdeztem egy információ forrására, egyből megkaptam, hogy "Gondolom nézed az m1-et is, és szerinted az persze hiteles."

De ez épp csak a legfrissebb példa, amúgy nagyon gyakori jelenség gyakorin is, faebookon is, de volt hogy élőben is megkaptam.

2022. jan. 28. 15:06
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
5 Fideszes vagy vagy nem? Ha az vagy akkor mit vergődsz?
2022. jan. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4

Nem én találtam ki, épp az a kérdés, hogy mi alapján állítanak ilyen marhaságot.

Számomra nyilvánvaló, hogy nem minden oltott fideszes.

(Üdv., egy oltott nemfideszes)

2022. jan. 28. 15:10
 8/9 anonim ***** válasza:
94%
Mondjuk úgy nem az oltásellenesek a legélesebb kések a fiókban. De mivel nyilván a Fidesz van kormányon, ők intézik a járványkezelést, mint kormány, szóval ha nem lázadsz a járványkezelési intézkedések ellen akkor "fideszes vagy".
2022. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%
Érdekes, nekem pont az tűnik fel, hogy az ellenzék szokta sürgetni a maszk viselését pl. még azelőtt, hogy elborítana a szar. A Fidesz meg tojik rá addig, míg már szinte késő, mert többen betegek, mint nem.
2022. jan. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!