Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Amióta van ez a “rabszolgatörv...

Amióta van ez a “rabszolgatörvény” azóta halálra túlóráztatják az embereket Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ugye nagy tüntetés is volt pár éve.

2022. márc. 20. 16:56
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
3%

"Mondjuk ellehetetlenítették a tanárok sztrájkát, és nem mellesleg kb. éhbérért dolgoznak, szóval igen: éhhalálra."


Érdekes én egy éhező tanárról se hallottam még.

2022. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
92%

#21:

Persze, hogy nem hallottál róla. Élettársam tanárnő, tényleg kegyetlen sz*r a fizetése, de nem éhezik, mert én eltartom. Cserébe nagyon jó a popója, amivel lehet ezt-azt csinálni.🤭😅😆

2022. márc. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

21, akkor kb csukott szemmel jársz a világban.


22eshez hasonlóan, én is háromszor annyit keresek mint a pedagógus feleségem. Igaz, nincs mesterdiplomám és kb heti 30 órát ha dolgozom, a többien itt GYK-n lopom a napot:D De az én fizum nélkül elég nagy bajban lenne, mehetne vissza a szülőkhöz lakni..

Ismerősömet múltkor meghívtukf arsangozni. Nem tudott eljönni, mert 6ezer volt a vonatjegy oda-vissza és 20-án már csak 25ezer volt hátra a hónapból, szóval nem fért bele neki... pedagógus ő is, gondolomm mondanom sem kell....

2022. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
0%
Kedves utolsó, ezen az oldalon olvastam, hogy éhhalálra ítélték a tanárokat. Nos, akkor van éhező tanár vagy ti beszéltek hülyeségeket? Vagy ismertek szingli tanárt aki éhezik? Már ha te eltartod a párod.
2022. márc. 20. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
77%
#24 Az éhbér egy költői megfogalmazás. Tudod még a rabszolgák számára is biztosítva volt az élethez elegendő élelem. 10 éves kor fölött az ember már képes értelmezni olyan dolgokat, mint metafora, szimbólum, stb. Látjuk te még nem jutottál el erre a szintre.
2022. márc. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

24, végülis csak most írtam le, hogy a hónap egyharmadát 25ezerből kell kihúznia ismerősömnek. Persze, az ételre elegendő, de nem csak étel van a világon amire köteni kell.

Ha te ebben nem érzed a problémát és szavakon lovagolsz, fölösleges ide írnod. Tulajodnképpen reggelente felkelned is.

2022. márc. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
71%
Magyarországon bérszolgaság van… Csak az első bérszolga felkelés várat magára. És lesz híradástechnika égetés, pont ahogy régen a könyvekkel.
2022. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!