Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is érzi úgy, hogy napról-n...

Más is érzi úgy, hogy napról-napra kínosabb, kellemetlenebb, hogy O.V képviseli hazánkat?

Figyelt kérdés
2022. márc. 21. 08:25
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
58%
Lehet szeretni vagy nem szeretni, azt viszont nem tudom megérteni, hogy nálunk miért lett divat szégyenkezni. Szerintetek más országokban olyan a politikai vezetés, amivel minden állampolgár elégedett? Mert szerintem nagyon nem. Ehhez képest a fenti kisebbrendűségi érzést rendre csak magyar emberektől tapasztaltam eddigi életem során. Pedig ez csak döntés kérdése, én nagyon csodálkoznék magamon, ha azért érezném magam kínosan külföldön, mert nálunk otthon XY a miniszterelnök, és nem is tudom támogatni ezt az önfeladó, öngyarmatosító álláspontot. Ezek csak politikai nézetek, nem ettől függ, hogy felvilágosult európaiak vagyunk-e vagy sem. Szerintem.
2022. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos a saját hazájában nem tisztelik annyian mint külföldön mert ha a nyugat olyan mint amit 2 éve az Amerikai választásokon müveltek a lipsik, akkor a nyugat ellen kellene inditani jogállamisági mechanizmusokat.
2022. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
31%
Én nem így gondolom!!
2022. márc. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%
Orbán úgy gáz ahogy van.
2022. márc. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
77%

11-es, gyakorlatilag 200 éve ide-oda dobálják ezt a qva országot a mindenkori nagyhatalmak és nekünk ráadásúl mindig sikerült valahogy a f@sz rossz oldalára állni. 89-ben lett volna végre lehetőségünk egy 40 évnyi harcot követően végre békére találni és saját magunk dönteni a jövőnkről, aminek az eredménye az lett, hogy az elmúlt 12 éve saját magunkat szembe köpve harcolunk önmagunk ellen és megyünk vissza oda, ahonnan annak idején oylan rohadtúl elvágyódtunk. Na én speciel ezért szégyenkezek...

a szüleim generációja miatt, mert az ő harcukat köpjük szemen

2022. márc. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
8: Senkit??? Lehet, de te hogy kerültél akkor ide?😅 Az általad linkelt videók...nos, nettó képmutatás, te is jól tudod, ha Magyarországon élsz; nem bizonyít semmit. Apropó, ha már itt tartunk, csak egy szösszenet a videóid témájához: gyermekvédemi(nek nevezett) törvény... 😉 Amúgy eszem ágában sincs rákeresgetni a nevére sem yt-on sem máshol, főleg nem azért hogy eldöntsem, hogy mit gondolok, vagy épp mások kommentjei döntsék el...Teljesen nyilvánvaló, egyértelmű, hogy OV gáz.
2022. márc. 21. 09:22
 17/25 anonim ***** válasza:
32%

#8!


A te ostoba fröcsögésed sem bizonyít semmit.

2022. márc. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
73%
Sokaknak elég lassú a felfogása. Számomra már 10 éve is kínos volt.
2022. márc. 21. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
71%
Az biztos, hogy most már a lengyeleknek is kínos. Vérciki ez a pörköltszaftos tahó.
2022. márc. 21. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
83%

#3!


Mert Kádár (leszámítva az 56 utáni időket és a 60-as évek első felét), nem miniszterelnök volt. Sőt, akkor is a Minisztertanács elnökének nevezték. De mivel kommunista diktatúra volt, a tényleges vezető az MSZMP első embere volt. Ez volt Kádár 56-tól majdnem a haláláig.

2022. márc. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!