Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Debrecenben a 3-as számú...

Debrecenben a 3-as számú választókerületben az ellenzéki összefogás miért egy vállalhatalan jelöltet indít?

Figyelt kérdés
Az ipsének 29 évesen már 10 ingatlan van a tulajdonában, pedig csak bruttó 340ezret keres és egyébként meg egy biztosítási ügynök volt. Egyébként megnéztem és a többi ellenzéki jelölt se túl bizalomgerjesztő, de mivel a fide$zre sem akarok szavazni marad valami kamupárt. Komolyan ezekkel akar választást nyerni az ellenzék?
2022. márc. 21. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
nem tudom kire vagy kikre gondolsz, de pósánnál meg tasónál mémeg kósánál még az ördög is jobb. Amúgy bármilyen kamupártra szavazol, a Fideszre szavazol, ugye az megvan?
2022. márc. 21. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1-es, ha nem tudod kire gondolok nézd meg kit indítottak ebben a választókerületben, nem írom le a nevét mert már azért is törölték az előző kérdésemet, mert leírtam a cégnevét a hol dolgozott. Na igen, a kamupártokra szavazva lényegében a fide$zt támogatnám, ezért is lett volna jobb, ha egy vállalható jelöltet indít az ellenzék. Úgy látszik ebben a régióban eleve esélytelennek tartották magukat ezért se tudtak épkézláb jelölteket állítani egyik választó körzetben sem.
2022. márc. 21. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert nem akad másik jelölt? Amúgy egy csomóan nem ismerik, vagy nem olvasnak utána, egyszerűen azért szavaznak rá, mert az összefogás jelöltje.

[link]

2022. ápr. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!