Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ENSZ mikor szólítja fel a...

Az ENSZ mikor szólítja fel a Magyar kormányt és a magyar országra akreditált diplomatákat hogy biztosítsák a szabad önrendelkezés kinyilvánítását és az alkotmányról való népszavazást a népnek?

Figyelt kérdés
2022. márc. 22. 17:51
 1/8 anonim ***** válasza:
20%
Soha, mert erre valók a választások. Szavazz olyan pártra, ami azt képviseli, amit szeretnél.
2022. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%
Soha. Mi ez a hülyeség? Magyarországon soha nem volt népszavazás alkotmányról, és nem is lesz. Mint ahogy Németországban, UK-ban vagy az USA-ban sem, mégis egész jól elvannak.
2022. márc. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem hogy ilyen meg fog történni bár nem ártana.
2022. márc. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hallottam hogy a Rendszer-váltó szövetkezet elnöke Bertalan Attila elmondta, hogy a hatájos ENSZ jogszabályok érdekében ezt kötelességük megtenni, ellenkező esetben az ENSZ felhatalmazásával 72 órán belül átveheti az országvezetést a szakértői kormányával.
2022. márc. 22. 17:56
 5/8 mindentudó99 ***** válasza:
19%
Mit szívtál?
2022. márc. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
86%

Ezt én is hallottam de akkor van a 72 óra ha az ensz biztosai a helyszínen hitelesítik a 100 000 embert de nem is lett annyi csak majdnem.

Ha meg is volna én nem tudom elhinni hogy ennyi elég hogy 100 000 ember odamegy és ennyi.Nincs is ilyen forrás sehol sem vagy én nem találtam meg ezt a rendelkezést a 100 000 főre vonatkozóan.

Nem ártana tényleg ha ez megtörténne mert van ami most van az minden csak nem kormány.

2022. márc. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
6. Költözz el Ukrajnába!
2022. márc. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Olvasd el! :)

2022. márc. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!