Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Csak én érzem azt, hogy az...

Csak én érzem azt, hogy az ilyen Bohár Dániel féle semmit nem csinál azon kívül, hogy szándékosan provokál?

Figyelt kérdés

Tulajdonképpen nem értem, hogy az ilyen deák dani, bohár dani féléknek hogyan lehet egyáltalán követő tábora.

Nem szánalmas a fideszesek szerint, hogy ilyen provokátorokra van szükség az ellenzék lejáratásához?



2022. márc. 24. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
43%
Lejáratja magát is az ellenzék. Amúgy mi a kérdésed? Kérdésekkel provokálnak?
2022. márc. 24. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Olvasd el még egyszer, ha nem érted a kérdést.

Bár tudom, hogy a legtöbb fideszesnek nem erőssége az értő olvasás.

2022. márc. 24. 20:12
 3/11 anonim ***** válasza:
12%
Igen, csak te.
2022. márc. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
23%

2: odamegy megkérdezni, mondjuk MZP-t valamelyik ordenáré hülye kijelentéséről. MZP nem válaszol csak hasonló hülyeséget. Ok. Szóval ez provokáció?


Mi a francért megy oda kérdezni?


Minek ment oda?


🍪🤡

2022. márc. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Milyen jó, hogy Orbán-t is ilyen szabadon lehet interjúztatgatni nem?

Vagy az ellenzéki vitára a "nem lesz mert nem lesz" az nektek elég kielégítő válasz ugye? 🤡🤡

2022. márc. 24. 20:19
 6/11 anonim ***** válasza:
76%
Sok pénzt kap érte, ami képes a gerincet puhítani. Celebek is csak a konc miatt (ellehetetlenítés, nav ráengedés) miatt. Pl. Győzike, aki luxus autókat lizingelt és nem fizette az adót, a nagy műmellű cili is adócsaláson kapták, bigét meg épp modt kostolgatják, ahogy az ellenzék egyik köztársasági jelöltjét. Mindent meguszol, ha fideszes vagy, max egy kis pénzbírság.
2022. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%
5: Orbánt közel 2 és fél órán át lehetett kérdezni a balos újságíróknak egy fórumon. Mindenkinek válaszolt. 🤡
2022. márc. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
33%
Nyilván a libskinek a kommunista Gulyás Márton a szentírás, de hát nem vagyunk egyformák.
2022. márc. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Úristen mennyi tájékozatlan agymosott ember van itt... az egész megafon Bohár Dani, Deák és a többi szókiforgatásokból és kivágott jelenetekből csinálnak hírt és ezt meglehet nézni a magyar cirkusz nevű youtube csatornán. Ok lehet mond néha félre dolgokat MZP de kb a 90% csak szimpla szókiforgatás...

Orbán soha a büdös életben nem fog kiállni egy vitára sem, mert akkor kb eldobhatná azt a médiabirodalmat, amit felépített...

Oké nyilván olyan szívesen senkire se szavaz az ellenzékre, nyilván semmire sincs garancia, aki garanciát akar szavazzon megint a Fideszre és akkor biztos marad ugyan ez a szar... de én már úgy vagyok vele, hogy ennél minden jobb az hogy az euro elérte a 400ft-ot, az államadósság a duplájára nőtt 2010 óta és mind ezt képesek elhitetni az emberekkel a tv által, hogy hú de qrva jó minden.. emberek ébresztő

2022. márc. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Senki se szavazni*
2022. márc. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!