Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meggyőztél három embert hogy...

Meggyőztél három embert hogy az Összefogásra szavazzon?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Még nem, de rajta vagyok, remélem sikerül.
Nincs ilyen tervem.
25 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
38%
Ha meggyőzök három embert, hogy ne MZP-re szavazzon, az is jó? Ez talán könnyebben menne.
2022. márc. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
60%

Én már több mint három embert meggyőztem, hogy ne rá szavazzon, főleg most mióta a háború alatt beszél olyan szintű hülyeségeket, hogy abba beleroppanna a magyar gazdaság ha meglépnénk.. pl. orosz gáz és olaj elzárása csak mert az ukrán elnök azt kéri..


Hát igen, viseljék a magyar emberek a terhét a háborúnak, nyilván.

2022. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
44%
Én meggyőztem 4 ellenzékit, hogy a Fideszre szavazzon. Elég volt megmutatnom nekik néhány Makizajos videót, hogy elmenjen a kedvük az egész ellenzékiségtől, pedig több mint 10 éve az MSZP-re vagy a DK-ra szavaztak. Gyurcsánnyal és Dobrev Klárával szimpatizálnak, de MakiZajjal nem tudnak azonosulni, és az előző kettőbe is csalódtak, amiért beálltak az utóbbi mögé.
2022. márc. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
18%

Igen, büszkén jelenthetem be, mindenféle álszentség nélkül, hogy 4 radikális Fideszest is sikerült meggyőznöm arról, hogy a saját élete alatt vágja a fát ha a Fidesz-re szavaz és ezért a kisebb rosszra fognak szavazni.

Mindezt úgy, hogy nekem már kvázi mind1, mert 1 hónapon belül már külföldön leszek és nem is tervezek hazajönni.

Úgy gondolom sokkal többet tettem a hazámért mint 10 átlag magyar együttvéve.

2022. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
2%

1,2,3


Az EU Nato kilépésről is meggyőzitek őket?

2022. márc. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
25%
#3 voltam: Dolgozom rajta, de egyelőre arra még nem hajlanak. Túlságosan át van mosva az agyuk ahhoz, hogy belássák, hogy az EU-val és a NATO-val többet veszítünk mint nyerünk.
2022. márc. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
20%
Az én környezetemben hálisten senkit nem kell győzködnöm, a többségnek van magától is annyi esze, hogy 12 év Fidesz után most már az Összefogásra szavazzon.
2022. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
78%
5: Pontosan ki akar kilépni az EU-ból? Ki nyilatkozta ezt?
2022. márc. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Dzsonszi ***** válasza:
53%
Nekem a legtöbb eddig ellenzéki ismerősöm rohanni fog a Fideszre szavazni a háborúhoz való hozzáállásuk miatt. Egyébként sem győzködnék senkit max érvelek, ha ő másra akar szavazni, szíve joga én nem fogom leostobázni érte.
2022. márc. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%

Már meggyőztem a családom, 7 kollégám hogy MZP re szavazzon és még folytatom. A fidesz csődbe sodorja országunkat, de ezt az agymosott fidesz szektások nem veszik észre.

Győzz meg te is 3 embert! Váltsuk le a korrupt féreg kormányt!

Márki Zay for president

2022. márc. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!