Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Meggyőztél három embert hogy...

Meggyőztél három embert hogy az Összefogásra szavazzon?

Figyelt kérdés

2022. márc. 25. 17:50
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
10%

“ Pontosan ki akar kilépni az EU-ból? Ki nyilatkozta ezt?”


Kérdeztem még így senki nem mondta, elméleti kérdés, ha ez lenne, akkor meggyőznéd őket? Mivel elég sok itt az EU/Nato ellenes, ha már Márki szimpatizánsokat győzködtök, hogy pártoljanak át, elég komoly lehet a baj…

2022. márc. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
53%
Nem,pont arról győztem meg őket (6-embert, ebből 5 vér MSZP/Dk-s) hogy ne az összefogságra szavazzon, elég volt egy vágatlan MZP féle beszédet átlinkelni facen, bármi előzetes győzködés nélkül, miután megnézték még ők akartak meggyőzni hogy eszembe se jusson erre a szektavezérre szavazni.
2022. márc. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Nekem ez olyan piramis játékszerű dolog, hogy győzz meg három embert.
2022. márc. 25. 18:17
 14/17 anonim ***** válasza:
0%
Ok eldőlt úgy néz ki. Úgyis ezt mondtam, ha nem tud nyerni az ellenzék nyerjen inkább a Fidesz 4/5.-el, ha majd áremelkedés meg stop feloldás lesz majd 4 év múlva eldöntheti a nép kit akar, bár akkor már lehet 3/3.- lesz mert mi fiatalok elmegyünk.
2022. márc. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Addig állnék szóba azzal az emberrel amíg elkezdene bármi politikával kapcsolatos témáról meggyőzni. Abban a pillanatban törölném és tiltanám mindenhonnan.
2022. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
10# jaaaa végül is amit MZP tervez azzal egy hét alatt jobban tönkre tenné az országot mint amennyire a fidesz tette 12 év alatt szép teljesítmény mit ne mondjak de hát mi csak ostoba falusi fidesz szavazók vagyunk mert ugyebár aki falusi az vagy hülye mint a segg vagy fideszes vagy mindkettő bezzeg az okos pestiek
2022. ápr. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A jelenlegi eredmények alapján sikerült.
2022. ápr. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!