Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzéki szavazók 90%a...

Az ellenzéki szavazók 90%a tartja Putyint agresszornak, a Fideszeseknél ez 44%! Lesokkolt. Vélemény?

Figyelt kérdés

Vannak olyan Fideszesek akik abban a hitben elnek hogy Ukrajna a szemét es Oroszország a jofiú, Putyin jól tette hogy berontott Ukrajnába. (berontott Ukrajnába gyilkolni)



SZELSŐSÉGES NACIONALISTA EMBEREK SZAVAZNAK A FIDESZRE? EZEK DIKTATOR IMADÓK?



2022. márc. 26. 21:33
A kérdező szavazást indított:
A Fideszesek Putyin rajongók, nagy része diktátor-imádó
Más
31 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Nem vagyok tisztában az előzményekkel, nem jártam utána, de még ha el is fogadom, hogy Ukraina hibás, akkor sem lehet ezt 2022-ben így megoldani.


Ororszország is borzalmasan meg fogja szívni, minden nyugati cég aktivizálja a szankcióit feléjük. Az orosz nép fogja nagyon megszívni, pedig ők azért erről aligha tehetnek.

2022. márc. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

1es.


A fideszesek azt nem fogjak fel hogy Putyin rarontott egy masik nemzetre es ott is a civilek szivnak. Haborura nincs ok. Semmi ok.


Ukrajna elszenvedo fel.


A fidesz ertekrendje teljesen kifordult onmagabol. Voltak oroszellenes Putyinellenesek, most meg....

2022. márc. 26. 21:38
 3/23 anonim ***** válasza:
65%

Nyilván, teljesen egyetértek (1-es vagyok). Ez semmilyen módon nem magyarázható már meg.


Értem azokat, akik szerint pl. az USA álszent a kérdésben, ez igaz, hisz tényleg mást sem csinálnak, mint heccből nemzeteket rohannak le. De A rosszat nem igazolja az, hogy "de a másik is megcsinálta". Ráadásul Európában vagyunk, és a békés EU legyen a viszonyítási pont, nem az USA.

2022. márc. 26. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Putint csak kretének tartják agresszornak. És ez nem pártszimpátia kérdése, én pl Mi Hazánk szavazó vagyok és orbánutáló.
2022. márc. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

4es.


Putyint MINDEN NORMALIS EUROPAI ORSZAG EGY ALJAS GYILKOSNAK TARTJA.


KIVEVE.....



KIVEVE...


A Mi Hazankot es a Fideszt. Es akik szelsoseges diktatorikus nacionalista gondolatokat gondolnak


Ezek az emberek rasszistak fasisztak hisz SZELSOSEGESEK.


Teged figyellek regota a 2,5 csillagos ukranellenes Putyinparti szelsoseg vagy.


Aki egy gyilkos mellett all az szelsoseges.

2022. márc. 26. 21:50
 6/23 anonim ***** válasza:
17%
Putin értünk harcol. Csak azt a háborút indította meg amit orbánnak már 16-ban kötelessége lett volna és gyáván elsunnyogta. Jó mondjuk mentségére legyen mondva, hogy egy ilyen generációval akik a saját nemükkel nincsenek tisztában, meg nyilvános vonaglásokat is rendeznek ennek tiszteletére én se mertem volna.
2022. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
22%
A durva az, hogy a legtöbbeknek fogalma sincs arról, hogy az ukránok 7 éve polgárháborúznak az orosz kisebbségükkel, elnyomnak 10 millió embert, csak mert az orosz vagy magyar, az elnökeik amerikai báb bohócok, nácikkal működnek együtt, a fél országuk lopott... És csak annyit értenek a világból, hogy az oroszok gonoszak. Ja, és őket származási alapon ki kell rekeszteni...
2022. márc. 26. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

6os.


Jesszusom miket irsz..... :(

2022. márc. 26. 21:57
 9/23 anonim ***** válasza:
29%
Nekem azt mondjátok már meg, hogy miért szeretnek az emberek itt hőzöngeni a gyakorikérdéseken politikai témában? Vannak mindkét oldalról akik úgy "üvöltöznek" itt mintha nem lenne holnap, ahogy ez a kérdező is teszi.
2022. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
66%

Hát orbán olyan mélyen nyalta putyin seggét, vagy inkább belét, hogy beszorult a feje.

Nagy Imre meg forog a sírjában.

2022. márc. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!