Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudok esetleg online szavazni...

Tudok esetleg online szavazni április 3.-án?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen elmennék szavazni, de a szüleim nem engedik mert nem arra a pátra akarok szavazni mint amire ők akarnak... Hiába vagyok már 18 éves nem engedik... Ezért szeretnék online szavazni csak nem tudom hogy az mennyire lehetséges.. Kérlek segítsetek

2022. márc. 27. 16:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
3%

Ha nem a Fideszre teszed a voksot akkor jól is teszik, hogy nem engednek szavazni. Még ott a tojás a fenekeden, ők jobban átlátják a helyzetet.


Most az országunk sorsa a tét és azt csak a Fidesz védi meg

2022. márc. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

#21. Nagyon humoros vagy. Jót nevettem. Attól, még hogy te a Fidesszel szimpatizálsz, nem jelenti azt, hogy másnak is azzal kellene.

Ha jobban értenél a közgazdasághoz rájönnél, hogy nem a Fidesz a világ közepe, mondom én ezt Függetlenként.

2022. márc. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Válaszolj már. A szüleid fideszesek és te vagy ellenzéki vagy fordítva?
2022. márc. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Felnott ember vagy, talald fel magad. Nehogy mar ok mondjak meg kire szavazhatsz.
2022. márc. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Ellenzékre szavaznék
2022. márc. 28. 13:49
 26/27 anonim ***** válasza:

Szavazz akkor az ellenzékre, hiszen Rád is szükség van! Átveszed a szavazólapot, bemész a szavazófülkébe, ahova jogszabály szerint csak te egyedül mehetsz be, anyád pl nem. Ha bemegy, az SZSZB figyelmezteti. Behúzod az ellenzékre az X-et és bedobod. Nekik meg azt mondod, hogy rájuk szavaztál. Az SZSZB előtt nem csinálhatják meg azt, hogy pl kiveszed a borítékból és megmutatod. Ilyen nincs. Felnőtt ember van és vannak jogaid és ugyanúgy a TITKOS SZAVAZÁSHOZ is jogod van! Vagy ha nem hiszik el és képet kérnek pl, bemész, behúzod a fideszt, lefotózod és kérsz egy új szavazólapot, az rontott lesz és az új szavazólapot dobod be. Sajnos idén már le lehet fotózni a szavazólapokat.

Légyszi állj már ki magadért. Csak egy picikét kéne.

2022. márc. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

8-as, mozgóurnát csak olyan emberek kérhetnek, akik pl. kórházban vannak a szavazás napján, vagy betegségük okán nem tudnak elmenni a szavazóhelyiségbe.

Ezen kívül azok, akik fogvatartottak (előzetes, stb.)vagy akik börtönben vannak, és nincsenek eltiltva a közügyektől.


A kérdező szépen elmegy szavazni, mert ahogy itt már többen is leírták, van szavazati joga, és ezzel élhet, sőt élnie is kell, ha nem akarja, hogy mások döntsenek a feje felett.

(Most ezt pártállástól függetlenül írtam.)

A szüleinek pedig vagy megmondja vagy nem, hogy kire szavazott. De egyáltalán nem köteles erről beszámolni nekik.

2022. márc. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!