Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Tudok esetleg online szavazni...

Tudok esetleg online szavazni április 3.-án?

Figyelt kérdés
Nagyon szívesen elmennék szavazni, de a szüleim nem engedik mert nem arra a pátra akarok szavazni mint amire ők akarnak... Hiába vagyok már 18 éves nem engedik... Ezért szeretnék online szavazni csak nem tudom hogy az mennyire lehetséges.. Kérlek segítsetek

2022. márc. 27. 16:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Nem lehet online! Amúgy te kire akarsz?
2022. márc. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Tuti lehet... És ha valaki karanténba kerül az akkor nem megy vagy mi?
2022. márc. 27. 16:18
 3/27 anonim ***** válasza:
96%

A demokráciában mindenkinek joga van a szabad választáshoz. Kezdj el látszatból “szimpatizálni” azzal a párttal, akivel a szüleid is. Maradt egy heted. Mondogasd nekik hogy rájöttél hogy annak a pártnak van igaza amit ők kedvelnek… stb. De ne legyen túl feltűnő!


Menjetek el a szavazásra gondolom nem foglák lesni hogy hova teszed az X-et.

2022. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
89%
A szavazás titkos, szóval nyugodtan elmondhatod nekik, hogy a Fideszre szavaztál az ellenzék helyett. Ők nem látják mit csinálsz
2022. márc. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. márc. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
28%

"És ha valaki karanténba kerül az akkor nem megy vagy mi?"


A koronavírusnak vége, elmenekült az ukrán háború elől. Igaz hogy az esetszámok ismét felfutóban és Dél-Korában a 87%-ban átoltott lakosság 20%-a koronás, de a háttérhatalom most úgy döntött mással tartja rettegésben a népet!



Úgyhogy vége a szép jó világnak, természetesen minden jó dolog amit kivívtunk (távmunka, e-ügyintézés, kevesebb fölösleges utazás, online szavazás) most megy a levesbe ugyanúgy mint a rengeteg megvásárolt vakcina


A rossz dolgok persze megmaradnak, ugyanis aki csődbe ment a covid miatt azt már nemigen lehet visszacsinálni.


Ez van amikor a nép helyett a háttérhatalom dönt....

2022. márc. 27. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
3-as ahh igen tudom már próbáltam de úgyse hinnék el....
2022. márc. 27. 16:24
 8/27 anonim ***** válasza:
94%
Mozgó urnát kérhetsz. Mond nekik hogy “csakfelfeké” lehet mérgesek lesznek, aztán negmondod vegyenek be 2szem magne B6-it aztán megnyukszanak, venni kell pár dobozzal, de a napi adagot ne lépjék túl.
2022. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
94%

18 éves vagy, nem? Jogod van szavazni nem? Rendelkezésedre áll egy egész nap. Találj ki valamit, mondd hogy találkozol egy barátoddal… stb


Muszáj lesz leváltani a Fideszt!

2022. márc. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:
Amúgy ez tényleg nem vicces tök szar hogy ez miatt veszekszünk... Nem tudják felfogni hogy nekem más a vélemény annyira belevannak buzulva abba pártba..
2022. márc. 27. 16:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!