Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Russkik szemébe hogy barátsá...

A Russkik szemébe hogy barátságtalan lett Magyarország mit fog tenni a következő kormány azért visszaszerezze Russkik bizalmát?

Figyelt kérdés
2022. márc. 27. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
85%
Ez csak látszak. Ugyanolyan báb még mindig Viktor az EU és NATO-n belül, mint eddig.
2022. márc. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Akik szankciókat vezettek be, rákerültek erre listára. De ez egyelőre inkább formalitás. Szerintem egyhamar nem lesz vége ennek a szankciózásnak a világon.
2022. márc. 27. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 XX.XX ***** válasza:
93%
Amit a mostani, mert ez lesz a következő is
2022. márc. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Nem mered, vagy nem tudod kiírni azt, hogy ruszkik?
2022. márc. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem tud magyarul, és azt veszem észre egyre több ilyen fordítóval megírt kérdés van a háborúval kapcsolatban itt
2022. márc. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Amerikai Egyesült Államok hadseregét
2022. márc. 27. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És szerinted Magyarország lesz a legfőbb bajuk, mikor hirtelen (Taldyqurgán leverése óta) barátságtalan lett velük százmillió közép-ázsiai jóbarát, és már a százféle határon belüli kisebbségnek is kezd forogni szeme? Én mindig mondtam, ha a Szovjetunió nem esett volna szét Gorbacsov állítólagos gyengeségétől, akkor szétesett volna harminc millió halott árán, de szétesett volna. Ha pedig Putyin ezt nem érti, akkor meg fogja tapasztalni.
2022. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!