Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ki találkozott már LMBTQ-s...

Ki találkozott már LMBTQ-s propagandával iskolában, esetleg más helyen, és a Viktorta által nagyon pedzegetett "nemátalakító műtét"-et kampányolókkal?

Figyelt kérdés

2022. márc. 28. 05:58
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen soha nem is volt! Ez egy beteges, egyáltalán nem releváns, kitalált marhaság, ami uszításon alapszik. A gyerekem iskolájába nemhogy 'ezeket' nem engednék be, hanem minket szülőket se nagyon engednek be. Ezt a baromságot hiteti el az emberekkel, szavazói meg ezt is elhiszik.
2022. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
7%
Minden magyar ember.
2022. márc. 28. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
14%
Ilyen korán kezdődik a műszak a DK-trolloknál, vagy csak sztahanovista vagy?
2022. márc. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Gondolom ez is ott van valahol leirva a "Soros Terv-ben"
2022. márc. 28. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
87%
Én a kormány reklámjában találkoztam vele.
2022. márc. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Én is eddig csak a kormány propagandájában, addig nem is gondoltam rá hogy lehetnek ilyenek.
2022. márc. 28. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
86%
Érintettként én annyira, de annyira örültem volna, ha gyerekkoromban találkozot egy ilyennel, lehet nem lennék most ennyire frusztrált és elcsszett!
2022. márc. 28. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
95%
Mondok jobbat; az egyik kérdés alatt összeült fidesznyalonc brainstorming arra a következtetésre jutott, hogy ilyen nem is volt eddig az iskolákban, de ez a szavazás azért kell, hogy SOHA NE IS LEHESSEN, amikor pedig felvetettem, hogy talán előbb például a gyermekéhezéssel kellene valamit kezdeni, gyakorlatilag az volt a válasz, hogy „és ha van gyermekéhezés, akkor más problémákkal nem is kell foglalkozni?”. Nyilván én vagyok a hülye...
2022. márc. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
94%
Valószínűleg senki. Ez is csak egy fideszes mumus mint a soros meg a brüsszel.
2022. márc. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
93%
Azért kíváncsi vagyok milyen kampányt toltak volna e köré, ha nem lenne ukrajnai háború, így még az OGY választások is kicsit háttérbe szorult, hát még ez a "Fideszvédelmi" népszavazás.
2022. márc. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!