Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz a falusiak számára...

A fidesz a falusiak számára hirdeti a Netflix és úgy alapvetően az internet korában a "Védjük meg a gyermekeinket" szánalmas és őskori propagandáját, ahol olyan dolgok nem mondanak semmit, mint 4G és a "felhő" is csak az égi jelenséget jelenti?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 08:45
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
77%

Innen vidékről üzennék neked. Falun is van internet (erre legjobb bizonyíték az, hogy írok :D) itt is ismerik a felhőt, 4G-t(Max 50 felett nem annyire). Mi is azt az oktatást kapjuk,mint Te, városi ember.

Elérhető a netflix, ugyan úgy bármit megtalálunk a neten amit akarunk.

Szóval k@rva jó lenne, ha a vidékieket nem tekinténtek elmaradott barmiknak akik csak az M1et érik el.

2022. márc. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
8%

A netflix káros a gyerekeinkre

Be kell tiltani!

2022. márc. 28. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
78%

12: attól még, hogy nem minden vidéki "elmaradott barom", a tendencia az. Vidék felé haladva gyakoribb a mélyszegénység, amikor jó, ha a családnak van egy TV-je, és ennél súlyosabb probléma nem csak vidéken a kor, ahogy haladunk felfelé, úgy tájékozódnak egyre kevesebb irányból, egyrészt mert nem modernizálódnak sokan, másrészt mert pont ilyen rendszerben szocializálódtak, nekik megfelel, hogy a TV elharsogja az igazát.


18-30 éves egyetemisták/friss diplomások/fiatalok között már kb egyetlen Orbán-pártit sem találsz, mert ott már nagyon nagy a tájékozottság, és meg tudják nézni, hogy amilyen vágómunkákat leadnak a híradókban, az igazából eredetiben hogy néz ki, ergó nettó, nyílt hazugság.

2022. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
96%
#12 Én is vidéki vagyok. Lehet megsértődni, de a kérdező állítása a vidéki emberek döntő többségére igaz 50 felett. Nem fogja érdekelni a középkorú falusi embert az internet azon kívül, hogy eligazodik általánosságban, mert nem erre szocializálódott. Ha eljön bárki dél-dunántúlra azt fogja látni vidéken, hogy az emberek munka után mennek metszeni és megkezdődik a veteményes és a kert rendezése. Hol érdekli őket az 5G, a GSMR, meg a netflix?
2022. márc. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
90%

Én is vidéki vagyok, a közmunkások próbálnak megélni az idős anyjuk házában, és kiegészíteni a bérüket valamilyen kis mezőgazdasági feketemelóval esetleg. A politikai ismeretük abban merül ki, amit dohányfüst közepette egy kocsma előtt kitárgyalnak egymástól hallott félinfókból.


És igen, vidéken is vannak intelligens, tájékozott emberek.

2022. márc. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
62%

#12: 50 felett még az 5G -t is.

Egyik mamó gereblyével próbálta lerángatni az oszlopról amire azt hitte 5G... De csak kábel tévéje nem lett. 🤣

Amúgy elég nagy az M1 befolyás, főleg az idősebbek közt, akiknek elég az alap kábel csomag is, ami Fidesz 1 -től 5 -ig, meg Duna TV -k, meg hírTV meg TV2, RTL Klub, Spektrum Home, Izaura TV, és a kultúrást adó Dikh TV meg Pesti TV. 🤣

2022. márc. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Jaj katasztrófa, ha megnézel egy átlag vidéki fideszes szavazót, szekunder szégyenérzetet érzel, hogy a 8 általános elvégzése hogyan lehetséges ezeknél az emberkenél.
2022. márc. 28. 09:45
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
#17: ha csak 8 általános... Doktorit sikerült szereznie (közgazdaságból), aztán pont ugyan olyan agy mosott, és járta a falut, hogy állítsuk meg Gyurcsányt.
2022. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
10%

Ezt a vidékizést folytassátok szerintem, mert visszajön tőle az esély a Fidesz-kétharmadra is.


Segítek még egy kicsit: kapálnak, disznót tartanak, népviseletben ülve nézik az M1-et. Amúgy nincs nyolcvanezer közmunkás már az országban, de vidéken amúgy JELLEMZŐEN ebből élnek az emberek.


Üdv, egy többdiplomás, jóval az átlag felett kereső huszonéves házas férfi a körúton belülről, akit végleg meggyőztetek, hogy vasárnap behúzza a Fideszre húzza be az X-et. :)

2022. márc. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

19: Még jó, hogy te is ennyire valid érvekre alapulva politizálsz, és nem érzelemből/gyűlöletből. Megérte a sok diploma. :D


És még szerencse, hogy jobban ismered a vidéki embert a körúton belülről, mint én faluról ;) (Pár hónapja költöztem megyeszékhelyre, ég és föld...)

2022. márc. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!