Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A fidesz a falusiak számára...

A fidesz a falusiak számára hirdeti a Netflix és úgy alapvetően az internet korában a "Védjük meg a gyermekeinket" szánalmas és őskori propagandáját, ahol olyan dolgok nem mondanak semmit, mint 4G és a "felhő" is csak az égi jelenséget jelenti?

Figyelt kérdés
2022. márc. 28. 08:45
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
62%

#19 Kérlek, mesélj még a vidéki ember életéről. :)


Van disznónk, veteményesünk és gyümölcsösünk. Szoktam kapálni és a szomszédokkal megvendégeljük egymást. Van népviseletem is, de sosem hordtam, mert örökség. M1-et nem nézek, mert ahhoz nagyon alacsony értelmi képességre van szükség.


Üdv, egy 30-as éveiben járó fiatal, az átlagnál jobb keresettel, egy 300 fős kis faluból.

2022. márc. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
25%

#20. Nyugi, ettől függetlenül is a Fideszre megy a két X, ez a vidékizés csak hab a tortán.


"Megérte a sok diploma."


Írod, mintha én azt flexből írtam volna. Azért kellett hozzátennem, hogy szándékosan sarkítsam az ostoba, tanulatlan vidéki - művelt, edukált fővárosi ellentétet, amit igen nevetségesnek gondolok. Szóval ja, asszem nekem megérte, és neked is ezt ajánlom. :)


#21. Most tényleg nem vágom, hogy nem értetted-e az iróniát és megsértődtél rajta. Ez rád is vonatkozik, 20-as! :)) De akkor tisztázzuk: az előző válaszomat egy karikatúrának szántam, imádom a csepeli prolikat, ahogy a panel 10. emeletről leírják elképzeléseiket a vidéki életről, nagyban növelve ezzel a Fidesz támogatottságát. :D

2022. márc. 28. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
92%
#22 Értettem, hogy mire gondoltál. Viszont ezek egy falusi ember számára nem negatív dolgok. Nem kell helyettünk megsértődnöd, mert nem sértő. Kapálunk, metszünk és megvendégeljük egymást fröccsel. Minden faluban van nemzeti kör, akik népviseletben táncolnak a faluházban. Miért gondolja bárki is azt, hogy ha valaki leírja, hogy a vidéki ember kapál és borozik, akkor a vidéki ember ezen megsértődik? Ha valódi rétegek hátrányos helyzetéért szeretnél kiállni, arra ott vannak a melegek.
2022. márc. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23. Mondjuk mert az összes vidéki ember pár százalékáról általánosítunk az egész nemfővárosi Magyarországra? :) Eszemben sem volt senki helyett megsértődni, én azokon jöttem nevetni, akik szerint vidéken általános a disznótartás, meg naponta egyszer jár a busz a megyeszékhelyre, amúgy meg mindenki a kocsma-templom-tanya háromszögben létezik.


Egyébként idézném azért a fentiek közül, amik konkrétan sértő és az állítás megfogalmazójára nézve halál gáz állítások.


"mert nem modernizálódnak sokan"


"A politikai ismeretük abban merül ki, amit dohányfüst közepette egy kocsma előtt kitárgyalnak egymástól hallott félinfókból."


"ha megnézel egy átlag vidéki fideszes szavazót, szekunder szégyenérzetet érzel, hogy a 8 általános elvégzése hogyan lehetséges ezeknél az emberkenél."


Ezekkel egyébként nem az a legnagyobb baj, hogy megvan a vélemény a vidékiekről, amiért a szemetek merészelnek másra szavazni, mint mi (míg a vidékiek fideszes farhátnyuggerek, addig az angyalföldi nyugdíjasok meg munkában megfáradt idős, ám megfontolt, tisztán látó és felvilágosult baloldali szavazók a ballib legendárium szerint). A legnagyobb baj az irdatlan mértékű valóságtagadás. Ha meg sem próbáljuk megérteni, hogy nem csak a zsákfalvakban, hanem Székesfehérváron, Debrecenben és Győrben is jellemző a Fidesz-győzelem, és hogy ez miért van, addig menetrendszerűen jön négyévente a sírás, hogy a szemét négyelemis vidékieket lefizette a Zorbán két kiló krumplival és csak ezért győztek. De tőlem aztán nyugodtan.


"Ha valódi rétegek"


Tessék? :)


"arra ott vannak a melegek."


Majd kiállok értük is, ha én úgy gondolom, javaslatot erre nem annyira fogadok el, de azért aranyos, köszi! :) Amúgy szerintem nincs komoly gond a hazai melegek helyzetével, de ha tudunk valamiben fejlődni, azt támogatom. Nyilván az, hogy ha ők nem csak a passzív elfogadást (ez a max, amit tőlem kaphatnak), hanem a támogató elfogadást szeretnék, arról hiába álmodoznak, és ha ezt hallom, sajnos kénytelen vagyok úgy kezelni, hogy nincs probléma. De ha arról van szó, hogy fogadhassanak örökbe gyereket például (a hetero párok után az örökbefogadási rangsorban), úgy számíthatnak a támogatásomra. Esetleg fejtsd ki, hogy te mit látnál fontosnak!

2022. márc. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

" Jaj katasztrófa, ha megnézel egy átlag vidéki fideszes szavazót, szekunder szégyenérzetet érzel, hogy a 8 általános elvégzése hogyan lehetséges ezeknél az emberkenél."


Úgy, hogy egy falusi iskolába sokkal alacsonyabb a színvonal. Ott 80-as IQ-val már kitünő tanuló lehetne bárki, míg a fővárosban csak vért izzadva lenne meg nekik a kettes.

2022. ápr. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
#25 A korrektség kedvéért hozzátenném, hogy egy átlag vidéki DK szavazó sem igazán különb ennél :))
2022. ápr. 16. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!