Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek,tudtátok,hogy...

Fideszesek,tudtátok,hogy titeket folyamatosan átver a fidesz?

Figyelt kérdés

A Peti Srácok az Index-ügyről 19 perces videót készített, aminek ez volt a végkicsengése: „Az Index körüli hisztéria egy professzionálisan megkonstruált műbalhé, amely során a magukat mártírnak beállító újságírók elmondhatják a hazai és a külföldi haveri sajtótermékeknek, hogy Orbán Viktor ismét megszüntette a sajtószabadságot Magyarországon, immár nem is tudjuk, hányadik alkalommal. Tökéletesen felépített botrány, amelyben mindenki tudja a szerepét.”


Most pedig, hogy bizonyíték van arra, hogy az Indexet „Mészáros Lőrincék” pénzelik, és meg kell felelni a felül lévőknek, kristálytisztán látszik, hogy ez tényleg egy „tökéletesen felépített botrány, amelyben mindenki tudja a szerepét”. És hogy mi abból a tanulság, hogy a fideszes média még a saját táborának is éjjel-nappal azt harsogta, hogy ez a Fidesznek biztosan nem áll érdekében?


Kedves fideszesek, titeket átdobnak a palánkon!



2022. márc. 28. 14:20
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
43%

#7 Majd akkor verd így a melled amikor bemész egy kórházba:)


Ha normális fizetések lennének az országban akkor nem mindenféle támogatásra (És persze a politikusok zsebébe) menne el az adónk nagyrésze


Remélem szégyelled magad.

2022. márc. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
54%

#9. "te most trollkodsz, vagy komolyan írod ezeket? Azért szavazol egy pártra, mert pénzt kaptál tőle?"


Inkább te trollkodsz, ha ezt komolyan kérdezed. Ugyanakkor látványos beismerés. A baloldalra csak az "elvek" (lol) miatt lehet érdemes szavazni, mert anyagi értelemben garantáltan csúnyán ráb@szol. Tök jó. Te figyi, megsúgom, hogy a választók döntő többsége a zsebével szavaz, és ez marhára nem csak nálunk van ám így. És hát nem véletlen az sem, hogy a balfékek nem jólétet kínálnak, hanem demokráciának csúfolt kéretlen érzékenyítést, vagyoni újraelosztást (=középosztály terhére C-tenyésztést). :))


Amúgy sem arról van szó egyébként, hogy ő is ugyanúgy rossznak és gonosznak látja a Fideszt, csak le van fizetve. Egyszerűen neki más a véleménye a sajtóról meg az ország nemzetközi megítéléséről is, nem biztos ugyanis, hogy csak úgy lehet látni, ahogy te látod.

2022. márc. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
74%

"Leszrod a demokráciát,"


Demokrácia = népuralom. A többség a kormánypártot választotta. Ezért kormánypárt.


"a jogállamiságot,"


"A jogállam olyan állam, amely elismeri és betartja a nemzetközi és hazai emberi jogok és konvenciók hatályát és érvényességét, és saját működését is ezeknek rendeli alá."


Forrás: wikipédia


Ezek mindegyike teljesül.


"a független sajtót,"


Független sajtó nincs. Általános iskola 8.dik osztályos anyag. Egyebként a jelenlegi sajtó több mint fele ellenzéki "kézen" van, tehát ez sem igaz.


"a szólásszabadságot,"


Ha nem lenne szólás szabadság, akkor hogy a fenébe lehetne pl: békemeneten ellentüntetni?


"az oktatást, az egészségügyet,"


Tudjuk, tudjuk, sose jó, mindegy mi van.


"az ország nemzetközi megítélését, a külpolitikai kapcsolataink leépülését,"


Jelenleg az ország méretéhez képest sokkal fajsúlyosabb a politikai megítélésünk és OV jelenleg az eu legtapasztaltabb politikusa. Macron-tól Le Pen-ig idejártak a háború előtt kampányolni az idei francia választásokra, mert Franciaországban jelenleg jobboldali fordulat van.


De tudom, nem igaz, mert O1G, krumpli, Brüsszel, migránsok, mészáros. 🙄

2022. márc. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
68%

#11. "Majd akkor verd így a melled amikor bemész egy kórházba:)"


Én amúgy az utóbbi években direkt figyeltem, amikor ismerősnél/rokonnál volt valami, de őszintén szólva az ország helyzetéhez képest mindent tök korrektnek találtam. Felújított kórházakkal és lelkiismeretes szakemberekkel találkoztam, ami havi 8000 forintért bárki számára igénybe vehető (jönnek is haza a külföldön dolgozó honfitársaink szépen még egy benőtt körömmel is). Amúgy hasonló jókívánságokat neked is! :)


"Ha normális fizetések lennének az országban"


És persze varázsütésre élhetnénk német színvonalon, csak a szemét Orbán nem akarja, nade ha visszaszavazzuk a szocikat, akkor beköszönt a nyugati bérek és nyugdíjak kora. Jajj, de unalmas ez már. :))

2022. márc. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
23%

#7 12 éve csak csökkennek? Hogy csinálod? Már 10 éve ugyanazon az áron kapjuk a rezsit.


Nyugdíjkiegészítés az el is inflálódott az utóbbi pár hónapban, ahogy az szja visszatérítés is.


#10 tehát akkor inkább a látszat, színészkedés, mint a valóság. Értem.

A miniferis kampány papíron nem kormányzati de gyakorlatilag az, és színtisztán "közpénz jellegét elveszítő" közpénzből, ahogy a teljes fidesz propaganda média működik.

2022. márc. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
21%

#12 senki nem gondolhatja komolyan, hogy néhány egyszeri pénzosztás (babaváró, otthonfelújítási támogatás, SZJA visszatérítés) érdemben növeli az ország életszínvonalát, ahogy az éppen összedőlő "rezsicsökkentés" sem fogja sokáig. Ez csak alamizsna, amit kiszórnak ha csökken a népszerűség, egy eszköz, amivel hatalmat gyakorolnak feletted. Tudod mi növelné? Az emelkedő bérek, csak ebben valahogy nem remekel a csodálatos fidesz gazdaságpolitika, ami nyilván nem véletlen, hiszen nekik pont az az érdekük, hogy rá legyél szorulva a támogatásaikra.


A sajtószabadság meg egy objektív, mérhető kérdés, ahogy az is, hogy Magyarországot lassan mindenki gyűlöli az EU-ban, már a lengyelek is. Nincs semmi így meg úgy látás, elvakultság van és a tények.

2022. márc. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
78%
Köszi, #13-as, már épp kezdtem volna kivesézni, de látom, te már megtetted. :)
2022. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
66%

"te most trollkodsz, vagy komolyan írod ezeket? Azért szavazol egy pártra, mert pénzt kaptál tőle? Ennyi? Leszrod a demokráciát, a jogállamiságot, a független sajtót, a szólásszabadságot, az oktatást, az egészségügyet, az ország nemzetközi megítélését, a külpolitikai kapcsolataink leépülését, csak adjanak neked pénzt és minden rendben? "


Egyfelől igen, az érdekel, hogy én, a családom, a barátaim, az ismerőseim, a honfitársaim hogy élnek.

Gyurcsány csak adóztatott és árat emelt folyton, a fidesz meg két kézzel ad mindenkinek. Én ezt választom.


Másfelől, ahogy írtam, a jog, a demokrácia, az igazságosság stb csak üres szavak. Propaganda, kamu, vélemény. Vagy úgy van, vagy nem. (egyébként nem, de ez nem fontos)



"Azt ugye tudod, hogy a pénzosztásnak nagyon gyorsan lesz vége, ha végetér a globális konjunktúra (tehát kb. most), és akkor itt maradunk csórón egy diktatúrában?"


12 éve azt hallgatom, hogy a fidesz lop, a gazdaság romokban stb. Ehhez képest 12 éve folyamatosan, sorban osztja a pénzt a fidesz.

El is lopja meg nincs is, de mégis oda tudja adni az embereknek?

Ennek se füle se farka.


Amióta fidesz van, mindenre van pénz. Magyaroknak fizetésre, nyugdíjra, rezsicsökkentésre, olcsó benzinre, napelem és egyéb programokra, szja visszatérítésre, ingyenes tankönyvekre, ingyenes gyermekétkeztetésre.

Nekem jó ez így, én erre szavazok.

2022. márc. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
21%

#13: hmm, vajon a demokráciának miért nem a wikipedia definícióját másoltad be? Még te is érezted, hogy rezegne a léc az érvelésedben, mi?


"A demokrácia egy szabad társadalom jelentős számú, szavazati joggal rendelkező tagjainak hatalmából eredő politikai rendszer, egy közös területen, ahol hatalmi fékekkel és ellensúlyokkal biztosítják a társadalom jól szabályozott működését, mint például a közhatalom gyakorlóinak kizárólagos hatalomra törésének a megakadályozását, a társadalmi igazságosságot és a jóléti társadalom megvalósulását."


Szabad társadalom, fékek, ellensúlyok, kizárólagos hatalomra törés megakadályozása, társadalmi igazságosság... ezek csak ilyen liberális baromságok, nem? Vagy most hogy is van ez?

2022. márc. 28. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
4%
#19: Hát, azért a demokráciák elég sokfélék. Ez a wikipédiás idézet nekem gyanús. :)
2022. márc. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!