Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fideszesek,tudtátok,hogy...

Fideszesek,tudtátok,hogy titeket folyamatosan átver a fidesz?

Figyelt kérdés

A Peti Srácok az Index-ügyről 19 perces videót készített, aminek ez volt a végkicsengése: „Az Index körüli hisztéria egy professzionálisan megkonstruált műbalhé, amely során a magukat mártírnak beállító újságírók elmondhatják a hazai és a külföldi haveri sajtótermékeknek, hogy Orbán Viktor ismét megszüntette a sajtószabadságot Magyarországon, immár nem is tudjuk, hányadik alkalommal. Tökéletesen felépített botrány, amelyben mindenki tudja a szerepét.”


Most pedig, hogy bizonyíték van arra, hogy az Indexet „Mészáros Lőrincék” pénzelik, és meg kell felelni a felül lévőknek, kristálytisztán látszik, hogy ez tényleg egy „tökéletesen felépített botrány, amelyben mindenki tudja a szerepét”. És hogy mi abból a tanulság, hogy a fideszes média még a saját táborának is éjjel-nappal azt harsogta, hogy ez a Fidesznek biztosan nem áll érdekében?


Kedves fideszesek, titeket átdobnak a palánkon!



2022. márc. 28. 14:20
1 2 3 4
 1/37 XX.XX ***** válasza:
28%

Taníts minket mester! 🤣🤣🤣


(Mondjuk nem vagyok fideszes, de lehet rájuk szavazok)

2022. márc. 28. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
71%
Tudjuk #1, te az oroszokra szavaznál ha lehetne, de hát ha nincs ló jó a szamár is ;)
2022. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
68%
Ha tudnák, nem lennének fideszesek
2022. márc. 28. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 XX.XX ***** válasza:
23%
A szamár az MZP, ezért inkább maradjon a Fidesz 🤣
2022. márc. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem már lassan ott tartunk, egy fideszes sem tudja megmondani, miért szavaz rájuk, csak megszokásból.
2022. márc. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
50%
"Ha tudnák, nem lennének fideszesek" Én anno az egykulcsos miatt szavaztam rájuk és tudtam, hogy hazudnak. Soha többé Fidesz! Hajrá összefogás 2022!
2022. márc. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
30%

Senkit nem érdekel az index.

Senkit nem érdekelnek a mű storyk meg ál botrányok.

Senkit se érdekelnek az ilyen erőszakos, agresszív kérdésel a gyakorin.


Azért szavazok a fideszre, mert 12 éve csak csökkennek a rezsi díjaim, mert kaptunk Babaváró támogatást, mert kaptunk Otthonfelújitási támogatást, mert kaptunk SZJA visszatérítést, mert ismerőseink kaptak nyugdíj kiegészítéseket, mert nem akarok lgtb politikusokat ovodaba-iskolaba.


Minden más, amivel a baloldaliak próbálkoznak csak erőtlen duma, propaganda, parasztvakítás.

2022. márc. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
35%
Ismét csak a klasszikus: aki a Fideszre szavaz, az bizony csak hülye lehet. Unalmas már srácok, ráadásul így nem fogtok meggyőzni senkit.
2022. márc. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
49%
#7 te most trollkodsz, vagy komolyan írod ezeket? Azért szavazol egy pártra, mert pénzt kaptál tőle? Ennyi? Leszrod a demokráciát, a jogállamiságot, a független sajtót, a szólásszabadságot, az oktatást, az egészségügyet, az ország nemzetközi megítélését, a külpolitikai kapcsolataink leépülését, csak adjanak neked pénzt és minden rendben? Azt ugye tudod, hogy a pénzosztásnak nagyon gyorsan lesz vége, ha végetér a globális konjunktúra (tehát kb. most), és akkor itt maradunk csórón egy diktatúrában?
2022. márc. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
43%

Fidesz-kdnp kampány: OV Honvédeket látogat, óvodákat, és alapvetően pozitív képet állít fel


(Nem, a miniferis kampány az nem kormányzati, hanem egy külön szervezet kampánya volt, ráadásul nem is közpénzből. Hivatalosan ugyanannyira nem számít mint az "Orbán-show" kampány)


Összefogás kampány: MZP legombáz embereket, ő az okos, mindenki más szar, ő a kapitány. Szexista, rasszista viccek.


Nem is értem miért a kormány koalíció vezet. Fura, nem?

2022. márc. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!