Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit csináltatok volna Márki...

Mit csináltatok volna Márki Zay helyében ?

Figyelt kérdés

Márki Zay Pétert , amikor Orosházán beszédet tartott, egy tolókocsis öregasszony megszakította, és többször arcon ütötte, alpári módon beszélt.

Szépen jellemezte a fideszes keresztény szeretetet, a fideszes szavazók értelmi szintjét. Ti mit tettetek volna Márki helyében?



2022. márc. 28. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
Olyan jól, ahogy ő lereagálta, nem valószínű, hogy nekem sikerült volna.
2022. márc. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Körbepörgő rúgással kirúgtam volna a székéből!


FATALITY!

2022. márc. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az egyes is írja, én sem bírnék végig egy ilyen kampányt. Nekem nincs idegrendszerem a sok értetlen emberhez, akik mindent elhisznek, cak az igazságot nem. Nyilván nem ütöttem volna meg senkit, de valószínű az esemény lezárulta után azt mondtam volna, hogy köszönöm, nekem elég volt ennyi, inkább induljon valaki más :D
2022. márc. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ki röhögtem volna.


Aztán valószínűleg a Bohár Dani ki is posztolta volna, hogy az állammal oda ütöttem egy idős hölgy kezére többször, majd a végén még ki is röhögtem.

2022. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
18%
Nem nyomtam volna a mikrofont az öregasszony arcába, miután az többször is elmondta, hogy nem akar a mikrofonba beszélni és ne nyomja az arcába a mikrofont.
2022. márc. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdeztem volna mi a baja amiért más emberre támad, miben segíthetek neki hogy az élete békés és ne olyan agresszív legyen mint amit elvár a mostani kormányzat.
2022. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
71%
Ilyen helyzetekben mutatkozik meg, hogy milyen ember valaki. Aki ilyen helyzetben is állja a sarat és csinálja tovább a kampányt, az megérdemli, hogy elérje a célját.
2022. márc. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5, nem mondott ilyet. Csak kva anyázott. Egy igazi fideszes söpredék öregasszony.
2022. márc. 28. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!