Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Fidesz ELIT-je, hogy lehet...

A Fidesz ELIT-je, hogy lehet ilyen biztos a győzelmében,....amikor a kutatások soros pár %-különbséget mérnek, ami hibahatár kb?

Figyelt kérdés

Az ATV-én mesélték olyan független újságírók, akik közel jutottak a parlamentben egy egy interjú vagy más alkalmakkor a kormánypárti képviselőkhöz. Teljesen elhültek, hogy a NER ELIT mennyire biztos a győzelmében. Nem is kell tenniük semmit sem. Egyébként nem is nagyon kampányolnak.


Hozzátenném, hogy még pár hónapja egy fideszes fórumot látogató barátom mesélte, hogy Gulyás meg egy másik kormánytag mennyire magabiztosan mesélte, hogy ezt a választást bizonyosan megnyerik 😧


- - -


Nekem itt a bizonyosságon van a hangsúly. Orbán is azt mondta pár napja, hogy most állnak a legjobban a választások előtt. Miközben ha megnézzük a közvéleménykutatásokat, mindegyiknél 1-7% annak a középértéke : 4-5% a különbség csupán. Az semmi! Egy ördög ügyvédje melegvideo megfordítja ezt....akkor?


Nekem van egy sejtésem, hogy tudnak valamit. Nem tudom mi lehet az? Te mit gondolsz? Az én elméletem az, hogy a vidéki körzetekben ők jobban tudják, hogyan állnak. Azt szokta mondani a fidesz kormánytagjai, hogy a kistérségekben a fideszes jelőltre szavaznak az emberek egyéniben. Ott nem számít a pártszimpátia. Sanyi bácsit mindenki ismeri. Ebben pedig a fidesz nagyon erős. Miközben a listáson Margit néni beixeli az összefogást egyéniben Sanyibácsit. Így született legutóbb is ez [link]


Ne felejtsük el, hogy a Fidesznek legutóbb is 47%-al lett 2/3-a!! Ma ezért a 47%-ért megnyalnánk a kisújjunk....



2022. márc. 28. 19:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Nyilván nem azt fogják mondani hogy nem biztosak benne.😉
2022. márc. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
67%
Ha annyira biztosak lennének benne, akkor nem mozgósították volna a nyuggerkommandót.
2022. márc. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%

"Nekem van egy sejtésem, hogy tudnak valamit. Nem tudom mi lehet az? Te mit gondolsz?"

Óriási pénzeket szőrén-szálán eltüntetni azt nagyon tudnak, az biztos.

2022. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%

Eddig mindig azt mondtak hogy nagyon szoros lesz aztan nem lett, most amikor matematikailag valoban nagyon szorosnak igerkezik, most meg magabiztossagot mutatnak, szerintem tudatos taktika.


Van olyan elmelet miszerint, mar tudjak h kikapnak es vereseg eseten valasztasi csalas kartyat fognak kijatszani.

2022. márc. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Orbán abban is biztos volt, hogy Trump nyer Amerikában, és Putyin nem támadja meg Ukrajnát.
2022. márc. 28. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Mert nem az nyer aki több szavazatot kap, hanem több mandátumot és ebben nagyon vezet a Fidesz
2022. márc. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
23%
Abban sokan biztosak voltak, 98%
2022. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Nemrég láttam egy kanadai vállalat által készített közvéleménykutatást, ami körzetenként lett elkészítve és azt mutatta, hogy az ellenzék 1%-al nyer listán, de az EVK-k 2/3-át a Fidesz nyeri. Ez nekem reális lehetőségnek tűnik.

A kutatás szerint így alakulna ki egy 107:92-es eredmény a kormánypártok javára és én személy szerint gyengülő tendenciát látok az ellenzéknél.

2022. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem még lesz valami ütőkártyája a Fidesznek az utolsó pillanatban.
2022. márc. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Mostani fideszes felmeres 42 vs 47 szazalek.


Tarlos Karacsony felmeres 56 vs 38 szazalek.


Plusz eddig minden megnyert valasztas elott felulmertek a fideszt (talan 2010ben nem).

2022. márc. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!