Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Napi szinten kiderül valami...

Napi szinten kiderül valami korrupciógyanús dolog a fideszről, a fideszhívők mégis védik őket. Ez azt bizonyítja, hogy sajnos valóban túlságosan elvakult nemzet a magyar?

Figyelt kérdés
2022. márc. 29. 12:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Igen
2022. márc. 29. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

Sok fidesz szavazó ugyan olyan gerinctelen mint a fidesz.


Egy nácin se kérnéd számon miért élteti hitlert.

2022. márc. 29. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

"Egy nácin se kérnéd számon miért élteti hitlert"

Igaz, a házinácijaitokra kifejezetten vigyáztok.

2022. márc. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Azért kapták az alamizsnát, amit jövőre mindenki fizethet, hogy rájuk szavazzanak. A sok hülye meg éltette is érte a Fideszt. Idén 13. havi nyugdíj, meg nyugdíjprémium, aztán dupla államháztartási hiány, végül pedig megszorítások. Csak sikerül végül az az államcsőd.
2022. márc. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Az a baj hogy korrupció gyanús, nem pedig bizonyítottan korrupciós az ügy ami kiderül.😃
2022. márc. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2%

Az ellenzékről nem korrupciógyanús, hanem kifejezetten köztörvényes ügyek derülnek ki nap mint nap. Egy nem teljes lista:


[link]

2022. márc. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%

Nem elvakult, hanem hülye és gyáva. Hülye, mert hülyének nevelték és tanították, és gyáva, mert nem mer kiállni a hazájáért.


Elég körbenézni mondjuk a kormányhoz közeli híroldalak hozzászólásainál. Minimum a fele nem tud egy mondatot sem megfogalmazni, ha vitát kezdenél vele, vagy egyből kommunista vagy (miközben pont Orbán és rendszere vezeti az országot a kommunizmusba ismét), vagy hiába mondasz bármit, beragad nála a lemez, és mindenre csak egy betanult propagandát fog ismételgetni.


Na és akkor a másik oldal. Több mint egy évtizede heti szinten kerülnek elő olyan dolgok mint a stadionok, Kaleta, meg a jó ég tudja még mik. Erre mit csinál a sok gyáva? Beül a gép elé, és szidja a rendszert. Az egynek sem jut eszébe, hogy talán össze kéne fogni, és közösen megismételni 2006-ot.


És mivel most én is épp a gép előtt szidom a rendszert, tartozom egy magyarázattal: Rengetegszer mondtam már az elégedetlenkedőknek, hogy menjünk ki együtt a Kossuth térre, vagy most már a kolostor elé, de vagy egyből nemet mondtak, vagy csesztek eljönni. Én ott engedtem el a dolgot, mikor visszaemlékeztem a 2014-es netadó elleni tüntetésre. Pár száz forintért az anyjukat is karóra húzták volna, milliárdnyi közpénzekért, emberi életekért meg semmi. Úgyhogy inkább csak csendben tűrök, spórolok, nyelvet tanulok, és amint lehetséges, elmegyek egy másik országba. Nem lesz kolbászból a kerítés ott sem, de legalább sokkal több értelmes ember van.

2022. márc. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 mindentudó99 ***** válasza:
2%
#3 Te meg leszavazol a nácikkal teletűzdelt Jobbikos összefogásra. Aztán még te nácizol. Igaz MZP mondta hogy képviseli a fasisztákat is
2022. márc. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%
#9 A Jobbik szélsőjobboldali nézeteit valló tagjai a Mi Hazánkba tömörültek. Nagyon könnyen meg tudod nézni, hogy hányszor szavaztak együtt a Fidesszel. Szívesen.
2022. márc. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
37%

A fidesz szavazók egy jelentős része nem azért szavaz a fideszre, mert annyira szereti, hanem mert a fideszt tartja a kisebbik rossznak.

Ez jól leírja az összefogás teljesítményét.

Érdekes hogy amikor ezt megemlítem akkor az ellenzéki kommentelők hallgatnak mint a sülthal.

2022. márc. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!