Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet a fidesz szándékosan...

Lehet a fidesz szándékosan veszíteni akar, ezért nyom ilyen full lebutított kampányt?

Figyelt kérdés

"az ellenzék veszélyes"

"Piros volt a paradicsom, nem sárga"

Győzike

Miniferi



Mi ellenzékiek tudjuk mennyire tönkretette az országot. Lehet, hogy már az első győzelme után azt terveze, hogy letol 3 ciklust, ellopja amit csak lehet, aztán így adja át a hatalmat?


Hisz azt mondta Orbán, egyszer kell nyerni, de akkor nagyon.



2022. márc. 29. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
Igen, szavazz a Fideszre, ha rosszat akarsz nekik
2022. márc. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
19%
most hogy mondod lehet (nem)
2022. márc. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
A fidesz a hazánk butább rétegének a szavazatára hajaz csak.
2022. márc. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
Van benne ráció
2022. márc. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
#3 Az oktatást módszeresen tönkretették, úgyhogy a butább réteg 12 éve csak egyre nő sajnos...
2022. márc. 30. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem célja veszíteni, pont, hogy meg akarja tartani a hatalmat. Ha csatlakozunk az Európai Ügyészséghez, az nekik is kellemetlen lesz, nem akarnak felelősségrevonást+a lopást is folytatni akarják. Én pont azt látom, hogy megtesznek mindent, pénzosztás, rengeteg reklám, szerintem minden eddiginél több van. Sajnos nagyon sok a buta ember, meg vannak olyanok, akiknek igazából mindegy mit csinálnak, akkor is a Fideszre szavaz. Valaki nem is ismer más pártot, vagy csak a hazug infókat hallotta. Elképesztő, hogy mennyire elzüllesztették a társadalmat.
2022. márc. 30. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%
Igen,értelmes emberek meglátják a fidesz kampányt és rosszul lesznek tőle. Van aki meg 12 éve beveszi,hogy orbán a kitalált ellenségeivel harcol,hogy megvédje magyarországot. Gondolom az is a magyarok védelmére van,hogy az adófizetők pénzéből kampányol és van befolyása a hírdetések 80%ra
2022. márc. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
10%

Szerintem úgy álltak neki, hogy esélytelen behúzni még egy győzelmet, ezért nem toltak bele túl sok energiát.

Mára rájöttek, hogy fixen behúzzák.

2022. márc. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha most nyer a fidesz, akkor következő választásokon(ha lesz egyáltalán) elég lesz kiállnia és ennyit mondania: Gyurcsány Ferenc, migráns, Soros György és kész.
2022. ápr. 1. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!