Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Felvállalod melyik pártra...

Felvállalod melyik pártra szavazol? (Munkahelyen, közösségi oldalakon stb.)

Figyelt kérdés

2022. márc. 31. 20:18
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
52 szavazat
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Én nem fogok szavazni, mert nekem édes mind1 hogy az Orbán vagy a Makizay lopja szét az országot.
2022. márc. 31. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
28%
Nem. Ami azt illeti eddig a Fidesz ellen szavaztam mindig, de az utóbbi hónapok történései miatt, most nem látok jobbat, így kénytelen vagyok rájuk szavazni. De nem mondom el senkinek, mert a családban sok az ellenzéki szavazó, és nem akarom, hogy megutáljanak.
2022. márc. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
33%

2-es ez most komoly?

Ilyen óvodás ügy miatt tényleg megutálna a családod?

Mi csak nevetünk az egész cirkuszon, mert tudjuk nagyon jól hogy az egész magyar politika a lopásról szól.

2022. márc. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%
Közösségi oldalamon igyekszek nem politizálni. Munkahelyen, barátokkal szoktunk beszélgetni, de szinte mindenki nyíltan ellenzéki. Fideszesekkel nem szoktam leállni vitatkozni, semmi értelme.
2022. márc. 31. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
53%
#2: Jó, az túlzás, nem utálnának meg, de sajnos ők annyira elkötelezettek, állandóan politikáról van szó, folyamatosan szidják a Fideszt, még ha megpróbálok velük vitatkozni, akkor is lehurrognak, úgyhogy inkább nem erőltetem.
2022. márc. 31. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
Tisztességes emberek nem szavaznak a fideszre, csak az eu ügyészséget támogató oldalra. Orbán majd nehogy a csillagba kössön ki, lesz meglepetés
2022. márc. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
39%
#6: Köszi, hogy tisztességtelennek tartasz, csak mert nem értünk egyet valamiben.
2022. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
88%
Ha fideszes vagy akkor, a libbancsok leproliznak, ha libbancs vagy a fideszesek infantilisnek gondolnak. Vagyis nem, nem mondom el csak annak aki arra szavaz akire én.
2022. márc. 31. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Közösségi oldalon se vállalom fel. Szomorú világot élünk. Amikor lefasisztáznak egy olyan elnököt, aki nem akar migránsokat (Trump), akkor a meggondolatlan tömegek miatt jobb csöndben maradni.
2022. márc. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Mert manapság olyan Szivárvány-terrorban élünk, hogy nem akarom a munkámat kockáztatni és a családom megélhetését azzal, hogy felvállaljam, hogy a Mi Hazánkra szavazok
2022. márc. 31. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!