Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit reagálnál ha a Mi Hazánk...

Mit reagálnál ha a Mi Hazánk nyerne április 3.-án?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 21:20
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
72%
Pezsgőt bontanék:)
2022. ápr. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
80%
A parlamentbe bejutnak de hogy kormányra kerüljön kizart. kicsi meg ahogy a támogatottsága azért elugrok rájuk szavazni:)
2022. ápr. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
63%

Ha minél több emberhez eljut legalább ez az 5 perc, akkor elég szép eredményt elérhetnek

https://www.youtube.com/watch?v=e2vPcC7FG78&t=30s

2022. ápr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
43%
Engem ez az 5 perc sem győzött meg. Ne röhögtessétek már magatokat ezzel az új világrend marhasággal. Ugyanúgy tett a többiekre rosszmájú megjegyzést, mint bármelyik másik.
2022. ápr. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
66%
15.os legalább utána néznél több forrásból a dolgoknak mielőtt hülyeségeket irogatsz.leszarom kire szavazol .csak azzal a tudattal nem jó élni hogy miattad is meg sok megvezethetö ember miatt több ezer magyarnak háborúba kell menni meghalni. A márky zay a CIA embere. Folyamatosan ott van az amcsi követség kocsia a haza előtt. Egy szar migrans aki 7 gyerekkel kimenekult az usaba ingyen elönek majd hazajött. A Fideszt nem ebben a helyzetben kell levaltani.Mert akkor minden drága lesz az élet pedig olcsó. Hajrá Magyar Köztársaság.
2022. ápr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
24%
11. Hónapok óta: nincs is vírus, oltásellenesség és covid diktatúra a témájuk. Eleve ezzel kampányolnak főleg. Nekem, mint eü-snek ez nagyon visszataszító és felháborító, pedig sok intézkedéssel nem értettem egyet, és ha csak bizonyos 3 oltás közül lehetett volna választani, akkor én is az oltásellenesek táborába tartoznék, pedig a sok buta oltásellenes irritál, mondjuk főleg, hogy tudás nélkül okoskodott a sok prolihisztor.
2022. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
74%
#17 oké de arról egy szót nem írtál, hogy miért laposföldhívők. mikor mondtak ilyet?
2022. ápr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
26%
K*rva anyját a Toroczkainak!
2022. ápr. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
#18 *17 vagyok) Azt a választ nem én írtam. Csak a vírustagadásra válaszoltam, megerősítettem.
2022. ápr. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
91%
10.: Nem vagyok a párt híve, de hol láttál vírustagadást és lapos Földet tőlük? Maga Toroczkai is átesett a covidon kétszer. A kötelező oltás ellen vannak, az más tészta. A laposföldezéssel lejáratás pedig szimpla hazugság, amivel csak magadat nevetteted ki.
2022. ápr. 2. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!