Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit reagálnál ha a Mi Hazánk...

Mit reagálnál ha a Mi Hazánk nyerne április 3.-án?

Figyelt kérdés
2022. márc. 31. 21:20
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
94%
Hazaáruló ukrán seggnyaló összefogásra nem fogok, fideszt nem akarom támogatni, mert elég volt belőlük, a mi hazánkkal az a baj, hogy szerintem túl szélsőséges, a kutyák meg egy viccpárt. Vannak még neve sincs kispártok, de azokra olyan szavazni, mintha a fideszre szavaznék. Szóval nincs kire.
2022. ápr. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%
29,30, már több ízben világosan megmondták, senkivel sem fognak koalícióra lépni, ha ők lennének a mérleg nyelve, újraszavazást hirdetnének.
2022. ápr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
Ámen, 32.!
2022. ápr. 3. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

”Pl. Biden kormányra kerülésére sem sokan számítottak az USA-ban”


Jah, csak kb ott simán elcsalták az egész választást.


“én láttam pár videoját a vírustagadó lapos Földes összeesküvéselméleteivel.....”


A MHM nem virustagadó, csak a kötelező oltásokban nem hisznek, és a szabad akaratot támogatják, hogy mindenki eldöntse mit is akar.

Ez a lapos földes, fóliasapkás címkézés már unalmas. Nincs más?


“Ne röhögtessétek már magatokat ezzel az új világrend marhasággal.”


Hát most mit írjak? Ezek tények, valós dolgok, lehet utána járni és olvasni, tájékozódni. Nincs meg tiltva. Sajnos a fősodratú média nem teszi eléd a dolgokat és jól meg is van manipulálva. A világrend meg háttérhatalom létező dolog. Azért tart ott a világ, ahol......

2022. ápr. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Én MiHazánkra szavaztam. Nekik van egy korrekt programtervük, amivel valamelyest tudok azonosulni...
2022. ápr. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%
Pedig nagyon úgy fest, hogy ezt a választást is az Orsós Viki fogja a megnyerni.
2022. ápr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
36. S igazam is lett. :( De legalább a Mi Hazánk is talán bejut. Így valami elindulhat.
2022. ápr. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
Nem vagyok egy nagy MHM párti, de őszintén sajnálnám, ha nem jutnának be... Pedig ahogy nézem, nem fog sikerülni.
2022. ápr. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
38. 6.5%-on állnak, tehát esélyes, hogy bejutnak.
2022. ápr. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Mea culpa, akkor ez reménytelibb most. Számtalan dologban nem értek egyet velük, viszont ők azok, akikből korrupciót sosem néznék ki, és becsülöm a küzdelmüket az esetleges kötelező oltások ellen. Sajnos mivel tarol a fidesz kelleni is fog a munkájuk, ősztől gondolom újra tombolni fog a ki tudja már, hanyadik hullám.
2022. ápr. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!