Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor vagy Márki-Zay...

Orbán Viktor vagy Márki-Zay Péter?

Figyelt kérdés

Please do not answer, just vote!

Kérlek ne írj!


NO COMMENT!


SZAVAZZ!


Thank you!



2022. márc. 31. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 anonim ***** válasza:
39%
Te meg tökéletes bizonyíték vagy arra, hogy súlyos mentűlis sérült vagy, vagy egy fizetett troll, akit felbéreltek erre. Azért az remélem feltűnt, hogy az internet használók zöme még mindig fiatalokból áll. Azért nem könnyű minket ebben átverni, mert ebbe nőttünk fel. :D Ahogy mondtam is, legalább annyi eszed lehetett volna, hogy változtatsz írásmódot, de erre már nem futja az ész. Abból a 16 Fidesz szavazatból te teszel ki egyedül minimum 4-et. Ez nem az M1 kedves, szállj le a Földre és legalább a fiatalokat ne próbáld hülyére venni. :D Fidesznek is lehetne annyi esze, hogy belegondolnak a saját fiatalságukba. Fiatalok mindigis lázadni fognak, nagyon helyesen. Ha nyer is Fidesz most, amit csak csalással tudnak elérni, akkor vagy durva tüntetések lesznek, ahol fizikai atrocitásból lesz bőven. Vagy tömeges kivándorlás következik. Ennyi az egész, de azt ne gondolja már senki, hogy ezt bárki is tovább fogja tűni. Igaz, hogy a magyar társadalom súlyon mentális állapotban van(ezért is lehetett eddig is fent ez a kormány), tele van komcsi rendszerből és világháborúból traumatizált emberekkel az ország. Ezeknek nagyrésze úgyis kihal. Amikor én leszek idős, már egy komcsi rendszerben felnőtt ember sem fog élni. Tehát ez a fajta agymosás, amit a közmédiában letolnak, az soha többé nem fog működni. :D Főleg, hogy mi az elektronikába nőttünk fel. Úgyhogy pápá lesz mindenképp.
2022. ápr. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/85 anonim ***** válasza:
11%

Az ugye leesett neked, hogy ezen hozzászólásokat nem 1 ember írta, hanem legalább 3 különböző ember + Te! Nagyon elvakult Fideszes birka vagy! Néha kapcsolj el az M1-ről, Pesti Tv-ről és társairól!


Össze vissza beszélsz, egyik hozzászólásoddal ütöd a másikat!


Te mondtad, hogy ahogy Orbán sem Te sem támogatod az EU elképzeléseit, én írtam arra, hogy akkor miért vagyunk EU tag? Nem csak akkor kell EU pártinak lenni amikor utalják a támogatást! Erre írtad, hogy nem is jön pénz! Én írtam nem jön pénz Orbán miatt! Ha nem támogatjátok az EU elképzeléseit akkor miért vártok onnan pénzt?

2022. ápr. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/85 anonim ***** válasza:
0%
Munkáspárt csak azért is, irgum-burgum!!!
2022. ápr. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 anonim ***** válasza:
48%
Az összes Orbánra szavazó embert miért pontozzátok le? Fáj az igazság? Hajrá Fidesz❤️
2022. ápr. 1. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/85 anonim ***** válasza:
52%

Fideszesek!


Mi újság Szájerrel, Kaletával, Borkaival?


Vagy mi a helyzet a külügyminisztérium rendszerével az orosz hozzáféréssel?

2022. ápr. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 anonim ***** válasza:
35%

50-es...CIA Timike megkapta már a napi koko adagot?:)Hogy megy a lakás business a 18.kerben?

S ha már pedofil..Ez a Jobbik:

[link]

2022. ápr. 2. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/85 anonim ***** válasza:
0%
Munkáspárt forever!💪🏻⚒️👊🏻🏭💪🏻
2022. ápr. 2. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
#43 itt buktál le. Egy anonim fiókból válaszoltál a saját kérdésedre…
2022. ápr. 2. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
40%
Orbán.MZP akar belesodorni a háborúba,lekapcsolna a gazt.Én biztos nem választom.Remélem nem fog nyerni!
2022. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
34%

#53 Senki nem válaszolt másik fiókból a saját kérdésére


#54 Hülyébb már Te sem lehetsz


#51 Miért nem a kérdésre válaszolsz! Szájer, Kaleta, Borkai bizonyított tények!

2022. ápr. 2. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!