Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor vagy Márki-Zay...

Orbán Viktor vagy Márki-Zay Péter?

Figyelt kérdés

Please do not answer, just vote!

Kérlek ne írj!


NO COMMENT!


SZAVAZZ!


Thank you!



2022. márc. 31. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim válasza:
18%
Soros
2022. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
23%

Nem volt opció, de én Gattyánra szavazok, mert azt ígérték, hogyha nyer, kapsz ingyen livejasmin krediteket és az önkormányzatokban félmeztelen kisasszonyok segítenek majd alapvető ügyintézésben.


Hajrá Gattyán Gyuri,

A farkamnak kell egy kis muri!

2022. ápr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:
66%
Márki Zay estére politikai hulla lesz
2022. ápr. 3. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
65%
Hajrá Fidesz !! Az új Orbán kormány leváltja a régi Orbán kormányt
2022. ápr. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:
23%
Melyik a finomabb? A sz@r vagy a fos?
2022. ápr. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
Kezdhettek csomagolni tisztelt ellenzéki szavazók! 😅
2022. ápr. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:
Egyik sem.
2022. ápr. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:

Ebből is látszik, hogy milyen kisebbségi csoport a túlreprezentált ezen az oldalon.

Pedig ők vannak kevesebben. Alig 30 kevéske százalék.

2022. ápr. 4. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:
100%
#73 és milyen igazad lett 🙂😀
2022. ápr. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
47%

Na már vártam a nagypofájú Fideszeseket!


Majd ha nem marad diplomás fiatal az országban lehet obegatni!


Se orvos, se pedagógus, se mérnök se senki nem olyan hülye, hogy ebben a rendszerben szenvedjen! Na ez az amin el lehet gondolkodni!


Ha nekem nem hiszel kérdezd meg a fiatal ismerőseid, hogy Magyarországon képzelik-e el a jövőjüket! Még fogsz döbbeni, mennyien nem!


Utólag majd lehet gondolkodni!


Csak ti elvakult Fidesz szopkodok minden is beszopkodtok amit a médiában rátok tolnak! Már lement a szavazás szóval nem kell jönni a kamu ropagandával!


Jó étvágyat a hatósági áras csirkefarháthoz! Ennyibe nézi a vezéred az embereket!


Jó volt egy háborúzó ország miniszterelnökét nyilvánosan alázni, főleg mikor pont tegnap jelentek meg a videók hogy civil áldozatok zsakokban sorra az utcákon? Hanynom kell tőletek! Ja, hogy még kellett alázni mert Putyin főnök azt mondta!


Amiért harcoltak nagyszüleid 56-ben! Újra eljött! Meg is érdemlitek!


Tegnap a vezéred megint elkezdted a Brüsszelezést! Ja Brusszelezni kell mert elzártak a pénzcsapot! Vajon miért? Majd a következő az lesz, hogy utalni kell a gonosz nyugaton, csakis a Kelet! Ti meg ehhez asszisztáltok! Meg is érdemlitek a sorsotokat! Sötétagyú rabszolgák!



Én léptem, ebből nem kérek!


És igen, több ezren sőt tízezren hagyjuk el az országot! Elegünk volt!


Lehet jönni a dumával, hogy csomagolhatunk! Csomagulunk is! Egy szebb élet reményében, mert a saját sötét nemzetünkben szegyeljuk magunkat, mennyire kritikus gondolkodásra képtelen emberrel vagyunk körülveve!


Na pá!

2022. ápr. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!