Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor vagy Márki-Zay...

Orbán Viktor vagy Márki-Zay Péter?

Figyelt kérdés

Please do not answer, just vote!

Kérlek ne írj!


NO COMMENT!


SZAVAZZ!


Thank you!



2022. márc. 31. 22:05
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/85 anonim ***** válasza:
57%

50

A fidesz cumizókat ez nem érdekli drogos, meleg, pedofil, az ellenzék van tele ilyenekkel szerintük!

A fideszesek mind tudtak róla, csak mikor ki bukott a dolog érdekes már nem is hallunk rolluk! Ezt is az ellenzékre kenik, hogy ők ilyenek meg nemátalakító kis gyerekeknek és társai!

2022. ápr. 2. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/85 anonim ***** válasza:
48%
#49 pontosan!!! Utána kéne olvasni MZP-nek, mielőtt bárki rá is szavazna. Igen, Orbán számláján rengeteg van. De Márki-Zay nem kerülhet hatalomra!
2022. ápr. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/85 anonim ***** válasza:
55%

#52 Szerintem engedd el, választás előtt egy nappal aki még mindig bizonytalan az el sem fog menni szavazni.

Aki elmegy az meg már tudja kire fog.

2022. ápr. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/85 anonim ***** válasza:
55%

#52 Mesélj még!


Azon kívül, hogy:


elvennék a 13. havi nyugdíjat (érdekes 2010 és 2021 között hol volt az a nyugdíj?)


háborúba küldenének minket (Orbán szavazta meg az EU-s fegyverszállítást)


eltörölnék a rezsicsökkentést


elzárnák az orosz gázt.


Ezeket már jól ismerjük!


Mesélj még, mennyire vagy még ostoba?

2022. ápr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/85 anonim ***** válasza:
55%

Völner Pali nyugodtan éli hétköznapjait? Szabadlábon flangál a Parlamentben egy bizonyítottan korrupt emberke!


Ehhez mit szóltok? Tudom, tudom az ártatlanság védelme.

2022. ápr. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/85 anonim ***** válasza:
57%
Kinyulsz. A kérdező kérte hogy ne kommenteljen senki, erre a kommentszekció tele van fityesz kommenttel. Ez sok mindent elárul
2022. ápr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/85 anonim ***** válasza:
20%

"Az ugye leesett neked, hogy ezen hozzászólásokat nem 1 ember írta, hanem legalább 3 különböző ember + Te!"

Nem kell azt szégyellni, ha el tudsz beszélgetni magaddal is, nincs azzal baj.

"Te! Nagyon elvakult Fideszes birka vagy! Néha kapcsolj el az M1-ről, Pesti Tv-ről és társairól!"

Nagyszerű. Most, hogy ezt végre kiadtad magadból, elkezdesz végre kulturált ember módjára beszélni, vagy ne várjak el tőled ilyen alapvető dolgokat sem?

"Te mondtad, hogy ahogy Orbán sem Te sem támogatod az EU elképzeléseit, én írtam arra, hogy akkor miért vagyunk EU tag?"

Leírtam. Lapozz vissza, olvasd el, ha eddig nem sikerült megérteni.

"Nem csak akkor kell EU pártinak lenni amikor utalják a támogatást!"

Még mindig nem sikerült felfognod sokadjára sem, hogy nem magával az EU-val van bajunk, hanem azzal, hogy Európai Egyesült Államokat akarnak. Mi szeretnénk EU-t, de egyesült államokat nem. Ezen mit nehéz megérteni?

"Ha nem támogatjátok az EU elképzeléseit akkor miért vártok onnan pénzt?"

Azért várjuk a pénzt, mert az tagállami jogon kellene járjon, nem pedig szimpi/nem szimpi alapon.

2022. ápr. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/85 anonim ***** válasza:
46%

Mi Európai Egyesült Államokat akarunk! És erre szavazunk!

Elég volt ebből a lelakott autokrata illiberális álkeresztény és álnemzeti baromságból!

2022. ápr. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/85 anonim ***** válasza:
55%
Remélem le váltjuk egyszer, s mindenkorra ezt a gagyi diktátort! Aki konkrétan lightos Észak-Kóreát akar ide kiépíteni!
2022. ápr. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/85 anonim ***** válasza:
64%

“Szeretnék meg gazdagodni a Magyar államból!”

Ha annyira okos vagy akkor tudod, hogy ez kinek a mocskos szájából hangzott el!



Úgy bizony Orbán Ráhel szájából hangzott el a te vezéred szájából! Ami sikerűlt is neki Tiborczal együtt,


Tömd még tele Mészáros zsebét te húgy agyú 🐑

2022. ápr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!