Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kérdésem azokhoz szól, akik...

A kérdésem azokhoz szól, akik kihagyják a vasárnapi választás lehetőségét: Miért?

Figyelt kérdés

Bevallom, én most kihagyom. Leírom, hogy nekem mi erre az okom:


Úgy érzem, hogy a politikai élet nagyon elfajult. Az ellenzéki pártok politikusai és szavazói nyersen és indulatosan vágnak oda a másiknak, ugyanakkor a Fidesz emberei dezinformálnak és manipulálnak. Olvasom őket a kommentekben, akik a körülményektől függően közalkalmazottnak, tanárnak, vagy 3 diplomás elfoglalt embernek adják ki magukat. Mintha ettől igazuk lenne. Nekem csak egy diplomám van és ez az egy legalább igazi, ettől még nem gondolom, hogy bármiben igazam van. Csak véleményt alkotok. Már a véleményt sem tűrik, ha nem illik bele valamelyik sablonba.

Ott tartok, hogy semmilyen szavazónak nem vallom magam. Már véleményem sem lehet, mert valamelyik oldaltól kapok a fejemre.

Nem tudom, miért hihetetlen: egy párt sem tud számomra olyan előnyöket biztosítani ami arra ösztönözne, hogy rá szavazzak és sajnos úgy érzem, a már vázolt szörnyű légkört támogatnám, bármelyiket választanám. Nálam ezt sikerült elérnie ezeknek a pártoknak és szimpatizánsaiknak.

Majd ha tisztességes világ lesz, akkor szavazni fogok. Addig nem.


Ezzel nem akarok példát mutatni. Menjen el szavazni, aki szeretne és nincs olyan rossz véleménye, mint nekem.


Ha hozzám hasonlóan te is szándékosan kihagyod a szavazást, akkor miért? Az enyémhez hasonló okból? Más elvi okai vannak?



2022. ápr. 1. 02:31
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%

10-esnek


Ha ennyire szar volt ez a 12 év, de mégsem adsz esélyt az mzp csapatnak, akkor ezzel azt mondod, hogy ugyanezt akarod, ami most van. Még ha csalasban igazad is van, de itt most az is tét, hogy egyáltalán szavazhatunk-e még valaha.

2022. ápr. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
59%
Aki nem szavaz, az a fideszre szavaz.
2022. ápr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyik oldalt sem kedvelem, de az ellenzéket még kevésbé, szóval legyen, ugy sem terveztem emnni.
2022. ápr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
97%
Én szívesen szavaznék, 18 éves koromtól mindig elmentem, mindig ellenzékire szavaztam. Most viszont az EVS programmal vagyok külföldön Németországban, és hát elég körülményes lenne ez a szavazás dolog, sok vesződséggel jár. Nem hiszem hogy rajtam fog múlni, hanem azon a sok-sok emberen, akik nem mentek el eddig se szavazni.
2022. ápr. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
62%
Nézzétek el ezt nekem, és menjetek szavazni MZP-re!
2022. ápr. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Fideszre vagy az ellenzékre lehet szavazni.


Szavazzatok az MKKP ra !

2022. ápr. 2. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
26%
De miért jó az MKKP-ra szavazni? Mi az értelme?
2022. ápr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!