Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A Társadalomkutató legfrissebb...

A Társadalomkutató legfrissebb közvélemény-kutatása szerint 5-6% körüli eredménnyel juthat be a Parlamentbe a 2022-es választáson a Mi Hazánk. Vélemény?

Figyelt kérdés

[link]

A párt történetében ez a második alkalom, hogy 5% feletti eredményt mérnek neki. Eddig mindössze január végén a legnagyobb covid-korlátozások idején érték el a mérésekben az 5%-ot.



2022. ápr. 1. 10:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
28%

[link]


"Közvélemény-kutatásnak álcázott etikátlan manipuláció zajlik az országban a piac- és társadalomkutatási szakemberek szerint, már a rendőrség is nyomoz. Egy-egy ellenzéki politikust besározó, sugalmazó kérdéseket feltéve telefonálgatnak valakik az Amygdala Közvéleménykutató Intézet vagy a Társadalomkutató Intézet nevében. Ilyen nevű intézetek valójában nem léteznek, az egyik mögött egy neves, főként egészségügyi piackutatásokkal foglalkozó cég áll, a másikról egyelőre nem tudni, kicsoda. Mindenesetre mindkét „intézet” az külföldi politikai kampányokban jól ismert lejárató kampánymódszert használja."

2022. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%
Nem Jut be!
2022. ápr. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Véleményem, szerintem is bejutnak.
2022. ápr. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
8%
Hát nem tudom , mert a Kétfarkút is 4-5% körül mérik. Én inkább a kutyákat várom
2022. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem is van esélyük, de nagyon necces lesz...lehet az 4,6 százalék is, vagy 5,8 százalék is....
2022. ápr. 1. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem is van annyi antiszemita, akik bejuttatják.
2022. ápr. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Még csakaz kéne, nem értenek azok semmihez!
2022. ápr. 1. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
93%
Biztos hogy bejutnak! Hajrá Mi Hazánk! Az egyetlen gerinces párt!
2022. ápr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a Mi Hazánknak alsó hangon meglesz a 6 százalék.

De szerintem több is:)

2022. ápr. 1. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem be fognak különben, nagyon sok embert szólítanak meg sajnos, csak vártak volna 4 évet a szavazók elosztásával... :)



Mindegy, lassan úgy se tudjuk elképzelni, hogy Orbánon kívül más a vezír...

2022. ápr. 2. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!